Spojte návštevu historickej Budapešti s luxusným pobytom v rezorte s vlastným wellness. Čakajú vás bazény s termálnou vodou, sauna i parný kúpeľ, každé ráno bohaté raňajky a tiež gala večera. Deti do 12 rokov vrátane prístelky a raňajok zdarma.

Luxusný pobyt priamo v centre Budapešti

Chcete sa pri pobyte v maďarskej metropole cítiť prepychovo? Vyskúšajte jednu z najprestížnejších hotelových sietí a ubytujte sa v Hoteli Danubius Health Spa Resort Margitsziget ****. Ocitnete sa v pokojnej a prírodou obklopenej lokalite Margarétinho ostrova len 10 minút od samotného centra Budapešti.

Ubytovaní budete v klimatizovaných izbách s balkónom a výhľadom buď do parku, alebo na Dunaj. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie s vaňou a fénom, LCD TV, rádio, telefón, trezor, minibar, župan a sada na prípravu kávy alebo čaju.

Počas pobytu si budete každý deň pochutnávať na bohatých raňajkách formou bufetu. Nič vám nebráni dokúpiť si rovno polpenziu a vyskúšať ponuku medzinárodnej a maďarskej kuchyne vrátane diétnych jedál.

Špičkové wellness s termálnou vodou

Wellness rezortu sa radí medzi jedno z najlepších v Európe - nadväzuje na budapeštiansku kúpeľnú tradíciu, a tak si tu môžete užiť leňošenie v horúcich prameňoch bez toho, aby ste opustili hotel.

Súčasťou wellness je termálny bazén s vodou s teplotou 37 - 38 °C, krytý (27 - 28 °C) a nekrytý (27 - 28 °C) plavecký bazén, rekreačný bazén (33 - 34 °C), bazén na telocvik (33 - 35 °C), trakčná liečba (35 - 36 °C), sauna, infrasauna, parná a aroma kabína. V cene je tiež vstup do fitness centra s rozlohou 400 m².

Tipy na výlet

Budapešť

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy aj sveta. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác, budova parlamentu či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, chýrnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám.

Kráľovský palác

V histórii mnohokrát obliehaná a rekonštruovaná budova je jedným z najvýraznejších a najvýznamnejších prvkov Budapešti. Nielen palác samotný, ale aj jeho okolie plné sôch a ďalších umeleckých diel priamo lákajú k dlhej návšteve. Vnútri sú k videniu rôzne expozície historických artefaktov súvisiacich s dejinami mesta aj celého Maďarska.

Budova Parlamentu

Že je Westminsterský palác najkrajšou parlamentnou budovou v Európe? Zájdite do Budapešti a presvedčte sa, že tunajšia budova parlamentu sa mu prinajmenšom vyrovná. Patrí medzi národné symboly Maďarska a svojou polohou na nábreží Dunaja dáva tvár celej metropole. V exteriéri aj interiéri sa prelína niekoľko zaujímavých architektonických štýlov.

Danubius Health Spa Resort Margitsziget ****

Margitsziget , Budapešť
Maďarsko

+36 1 889 4777

msz.sales@danubiushotels.com

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
5/5
Celkom 3 hodnotení