Vydajte sa spoznať krásy maďarskej metropoly. Ubytovaní budete v trojhviezdičkovom hoteli priamo v srdci Budapešti, všetky skvelé pamiatky, reštaurácie a kúpele budete mať na dosah. V cene sú tiež raňajky formou bufetu. Deti do 6 rokov majú ubytovanie aj raňajky zdarma.

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy aj sveta. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác, budova parlamentu či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, chýrnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám.

Ubytovanie v centre Budapešti

City Hotel Ring *** nájdete v blízkosti vlakovej stanice Nyugati a Markétinho ostrova, teda priamo v centre Budapešti. Na dosah tak budete mať všetky pamiatky, kúpele, skvelé reštaurácie a behom pár minút dôjdete tiež k Dunaju, kde si môžete užiť romantickú plavbu.

Hotel v roku 2017 prešiel rekonštrukciou, čakajú vás teda komfortné izby a interiéry. Vo vstupnej hale je k dispozícii počítač s prístupom na internet zdarma.

Hotel poskytuje ubytovanie v izbách Standard s manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými posteľami, klimatizáciou, televízorom, telefónom, WiFi pripojením, chladničkou a tiež vlastnou kúpeľňou so sprchou.

Raňajky formou bufetu

Každé ráno sa v jedálni tešte na bohaté raňajky formou bufetu, ktoré vám dodajú dostatok energiu na poznávanie krás maďarskej metropoly.

City Hotel Ring ***

Szent István krt. 22, Budapešť
Maďarsko

+36.1.340.5450

ring@cityhotel.hu

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,6 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
2,8 km
Zastávka
100 m