Miskolc Tapolca sú najobľúbenejšie maďarské jaskynné kúpele s liečivou termálnou vodou. Hotel Kitty *** leží len niekoľko krokov od nich a ponúka pohodlné ubytovanie. Okrem vstupenky do termálov vás čaká hotelová vírivka a infra alebo fínska sauna.

Jaskynné kúpele Miskolctapolca Tip na výlet

Areál s rozlohou 3,6 hektárov je otvorený celoročne nachádzajú sa v ňom 2 termálne bazény s teplotou vody 33 - 35 °C, rímsky bazén v jaskyni, tzv. "Star hall" - bazén pod hviezdnou oblohou (32 °C) a detský. Miestna termálna voda pomáha pri dýchacích ťažkostiach a kĺbových ochoreniach. Celodenný vstup pre dospelú osobu stojí 2 050 HUF - 3 600 HUF (podla sezóny).

Dovolenka pri slávnych jaskynných kúpeľoch

Hotel Kitty *** v maďarskom Miskolci je skvelou voľbou pre romantickú dovolenku vo dvojici, ale aj pre pobyt s rodinou. Hotel stojí priamo v parku len pár krokov od svetoznámych jaskynných kúpeľov. Do okolitého prostredia nádherne zapadá pôsobivou architektúrou, vnútri je moderne a elegantne zariadený. Ide o jedno z najlepších miest v tejto populárnej destinácii.

Štandardné izby v Hoteli Kitty *** sú dvojlôžkové a sú vybavené tak, aby ste si počas pobytu užili ten najväčší komfort. Každá izba má LCD televíziu, WiFi pripojenie, telefón, klimatizáciu, minibar, trezor a vlastný balkón. Zadarmo vám zapožičajú tiež uterák do sauny, fén a žehličku. Niektoré majú tiež balkón.

Za príplatok sa ubytujte v priestrannej Suite izbe, ktorá sa nachádza v romantickej veži hotela a skladá sa z dvoch izieb. Z komfortnej spálni, kde nájdete pohodlné manželské lôžko a televíziu, ďalej z krásnej obývacej izby, ktorá je vybavená pohovkou (možnosť rozloženia) a kreslami. Nechýba samozrejme ani kúpeľňa. V tej je rohová vaňa.

Kuchári v miestnej reštaurácii pre vás pripravia to najlepšie z maďarskej, ale aj svetovej kuchyne.

Nechajte sa rozmaznávať vo wellness

Okrem vstupu do jaskynných kúpeľov sa tešte na skvelé hotelové wellness, do ktorého máte neobmedzený vstup. Zájdite si do sauny a vyberte si medzi infra a finskou saunou. Následne si doprajte relax vo vírivke. Na mieste je možné dokúpiť aj masáže.

Môžete tiež oddychovať na terase hotela s pohárom lahodného maďarského vína v ruke a za zvuku zurčania neďalekého potoka.

Hotel Kitty ***

Pazér István stny, Miskolc
Maďarsko

+3646508042

info@hotelkitty.hu

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdialenosť od kúpelov
90 m
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,7 km

Tipy na výlet

Miskolc

Ak ste na dovolenke v Miskolci, okrem známych jaskynných kúpeľov môžete navštíviť tiež miestny hrad, ZOO, okolité jaskyne, zájsť si do jedného z tunajších múzeí, vyskúšať bobovú dráhu či adventure park. Hoci je Miskolc štvrté najväčšie maďarské mesto, v okolí nájdete krásnu prírodu, ktorá stojí za preskúmanie.

ZOO Miskolc

V Miskolci nájdete najstaršiu maďarskú ZOO, ktorej skvelú atmosféru dodáva prostredíie Národného parku Bükk. V ZOO nájdete európske aj exotické zvieratá, jej návštevu si užije celá rodina. Otvorené je od 9:00 do 19:00 hodín (cez zimu iba do 17:00 hodín), rodinné vstupné vyjde na 2 800 HUF (cca 9 €).

Údolie krásných žien

Víno, ženy a spev, to patrí k sebe. Navyše, pre milovníkov vína je len málo miest na svete tak lákavých ako Údolie krásnych žien v Egeri. Môžete prejsť nespočetné množstvo pivníc a ochutnať tie najlepšie maďarské vína vrátane miestnej špeciality - "býčej krvi". Gurmánsky zážitok dopĺňa pohodová atmosféra a malebné okolie.