Miskolc Tapolca sú najobľúbenejšie maďarské jaskynné kúpele s liečivou termálnou vodou. Hotel Kitty *** leží len niekoľko krokov od nich a ponúka pohodlné ubytovanie. Okrem vstupenky do termálov vás čaká hotelová vírivka a infra alebo fínska sauna.

O ubytovaní

Hotel Kitty *** sa nachádza uprostred parkovej zelene v meste Miskolc. Známe jaskynné kúpele Miskolctapolca sú vzdialené len 200 m od hotela. Na výlet sa môžete vydať na hrad Diósgyőr (10 km), do zoologickej záhrady (12 km) či do záhrady Népkert obklopenej malebnými historickými domami. Okolie je vychýrenou vinárskou oblasťou, a tak vynikajúce miestne víno ochutnáte takmer všade.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s balkónom. Izby sú vybavené klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením, minibarom, trezorom, telefónom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii s terasou pripravujú vynikajúcu maďarskú a medzinárodnú kuchyňu. Ráno si vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Večer sa tu podávajú servírované večere.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete v hotelovom wellness. Okrem vírivky tu nájdete fínsku a infra saunu. Dopriať si môžete aj masáž.

Hotel Kitty ***

Pazér István stny , Miskolc
Maďarsko

+3646508042

info@hotelkitty.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
90 m
Zástavka
0,3 km
Aquapark
0,7 km

Tipy na výlet

Adventure park Miskolctapolca Tip na výlet

Prečo len chodiť po pamiatkach či ležať pri bazéne, keď sa ponúka veľa iných, zábavnejších možností? V Adventure parku v susedstve jaskynných kúpeľov nájdete niekoľko výškových tratí pre pokročilých povrazochodcov aj začínajúcich lezcov. Park je určený pre deti, ale vybláznia sa v ňom aj dospelí, neváhajte teda zobrať celú rodinu a užiť si netradičný zážitok.

ZOO Miskolc
Lillafüred
Bükki Nemzeti Park