Bezstarostný relax v hoteli priamo pri jazere a neobmedzené wellness! Vydajte sa na rodinnú dovolenku do mesta Gyömrő len 19 km od Budapešti. Čaká vás komfortné ubytovanie, skvelá strava a tiež neobmedzený vstup do wellness s bazénom, vírivkou, saunou a infra kabínou. Využiť môžete tiež hotelové fitness. Jedno dieťa do 6 rokov má pobyt zdarma!

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy aj sveta. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác, budova parlamentu či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, chýrnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám.

Gyömrő v hoteli s výhľadom na prekrásne jazero

Že ste o Gyömrő ešte nepočuli? Nevadí, radi vám ho predstavíme. Jedná sa o maďarské mestečko, ktoré nájdete iba 10 minút jazdy od letiska Liszt Ferencz, a teda len niekoľko desiatok kilometrov od Budapešti.

Gyömrő je známe ako mesto záhrad. Prechádzka jeho uličkami je preto skutočným zážitkom. Tým najväčším klenotom tohto mesta je však rovnomenné jazero. Hotel Bagoly Fogadó sa nachádza v malebnom prostredí priamo pri tomto obľúbenom jazere.

Wellness a pohoda v Hotelu Bagoly Fogadó ***

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Izby majú vlastnú kúpeľňu so sociálnym zariadením a nádherný výhľad na jazero. K nadštandardným izbám patrí aj balkón. Tešiť sa môžete aj na hotelovú reštauráciu, ktorá servíruje domácu maďarskú a svetovú kuchyňu. Reštaurácia sa pýši aj veľkoryso riešenou terasou s výhľadom priamo na jazero.

Hotel vás poteší aj svojou wellness zónou, kam máte neobmedzený vstup. Čaká vás tu 15 m dlhý plavecký bazén s dvojitou fontánovou sprchou. Hneď vedľa nájdete aj vírivku. Samozrejmosťou je tiež fínska sauna a infra kabína, v ktorých si zregenerujete telo aj myseľ. Alebo sa môžete zveriť do rúk profesionálnych masérov, ktorí sú vám v hoteli tiež k dispozícii. Aktívnych návštevníkov určite poteší aj tunajšie fitness centrum.

Hotel Bagoly Fogadó ***

Munkás u. 18, Gyömrő
Maďarsko

+3629/330-591

bagoly@bagoly.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
900 m
Vzdialenosť od jazera
30 m
Zastávka
300 m

Tipy na výlet

Kúpele Gellert

Vo veľkolepých priestoroch takmer 100 rokov starých kúpeľov nájdete bazén s termálnou vodou, krytý bazén s perličkovým kúpeľom, vonkajší bazén s termálnou vodou, vírivku, saunu, solárium a parné kúpele.

Termálna liečivá voda v kúpeľoch Gellert je vhodná pre liečbu kĺbových a srdcových ochorení, problémov s krvným obehom aj dýchacím ústrojenstvom.

Nadchne vás aj bohatá ponuka wellness služieb, medzi ktoré patria osviežujúce a thajské masáže, kozmetika, manikúra a pedikúra.

Celodenný vstup cez víkend pre dospelého stojí 5 700 HUF (cca 19 €), cez týždeň 5 500 HUF (cca 18 €). Kúpele sú otvorené každý deň od 6:00 do 20:00 hodín.

Kúpele Széchenyi

Najznámejšie budapeštianske kúpele ponúkajú vnútorné aj vonkajšie plavecké a odpočinkové bazény, vírivku, komory s parou, sauny a mnoho liečebných aj relaxačných procedúr.

Medzi 21 bazénmi nájdete bazény s termálnou vodou s teplotou 28 - 40 °C, plavecké aj zážitkové bazény. Termálna liečivá voda pôsobí priaznivo na ochorenia kĺbov, srdcové choroby ale tiež pomáha pri rehabilitácii po rôznych zraneniach.

Celodenné vstupné pre dospelého stojí 5 400 HUF (cca 15 €) a komplex je otvorený každý deň od 6:00 do 22:00 hodín. Ak máte radi relax v teplej vode, neváhajte ani chvíľu a tieto kúpele navštívte.

Kráľovský palác

V histórii mnohokrát obliehaná a rekonštruovaná budova je jedným z najvýraznejších a najvýznamnejších prvkov Budapešti. Nielen palác samotný, ale aj jeho okolie plné sôch a ďalších umeleckých diel priamo lákajú k dlhej návšteve. Vnútri sú k videniu rôzne expozície historických artefaktov súvisiacich s dejinami mesta aj celého Maďarska.