Zájdite do jaskynných kúpeľov v Miskolc Tapolci a ubytujte sa v Hoteli Székely Kúria, kde vás poteší tradičný nábytok, domácka atmosféra a osobný prístup personálu. Polpenzia bude v štýlovej reštaurácii ešte chutnejšia a do kúpeľov vyrazíte so zľavou. Po príchode vás čaká tiež welcome drink.

Pokojný pobyt v hoteli s láskou k tradíciám

Hotel Székely Kúria si zamilujete. Vznikol z bývalého šľachtického panstva s myšlienkou vytvoriť miesto s atmosférou domova, ktoré pôsobí upokojujúco, a napriek tomu je moderné. Tradičnú atmosféru môžete vidieť v každom detaile od stolov po výšivku na vankúši. O váš pokojný pobyt sa navyše bude starať milý personál.

Ubytovaní budete v štandardnej izbe vybavenej klimatizáciou, TV s plochou obrazovkou a vlastnou kúpeľňou so sprchou, WC a fénom. V reštaurácii sa môžete tešiť na tradičné maďarské jedlá a tiež transylvánsku kuchyňu.

Ubytovanie sa nachádza 5 minút od jaskynných kúpeľov Miskolc Tapolca, ktoré by ste počas svojho pobytu rozhodne nemali vynechať.

Tipy na výlet

Jaskynné kúpele Miskolctapolca

Areál s rozlohou 3,6 hektárov je otvorený celoročne nachádzajú sa v ňom 2 termálne bazény s teplotou vody 33 - 35 °C, rímsky bazén v jaskyni, tzv. "Star hall" - bazén pod hviezdnou oblohou (32 °C) a detský. Miestna termálna voda pomáha pri dýchacích ťažkostiach a kĺbových ochoreniach. Celodenný vstup pre dospelú osobu stojí 2 050 HUF - 3 600 HUF (podla sezóny).

Miskolc

Ak ste na dovolenke v Miskolci, okrem známych jaskynných kúpeľov môžete navštíviť tiež miestny hrad, ZOO, okolité jaskyne, zájsť si do jedného z tunajších múzeí, vyskúšať bobovú dráhu či adventure park. Hoci je Miskolc štvrté najväčšie maďarské mesto, v okolí nájdete krásnu prírodu, ktorá stojí za preskúmanie.

ZOO Miskolc

V Miskolci nájdete najstaršiu maďarskú ZOO, ktorej skvelú atmosféru dodáva prostredíie Národného parku Bükk. V ZOO nájdete európske aj exotické zvieratá, jej návštevu si užije celá rodina. Otvorené je od 9:00 do 19:00 hodín (cez zimu iba do 17:00 hodín), rodinné vstupné vyjde na 2 800 HUF (cca 9 €).

Székely Kúria

Miskolctapolcai út 43, Miskolc
Maďarsko

+36 30 530 7026

info@szekelykuria.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané