Príďte do Budapešti, kultúrnej metropoly Maďarska, a ubytujte sa v nemenej kultúrnej štvrti v elegantnom Soho Boutique Hoteli ****. Ráno si pochutnáte na bohatých raňajkách a vyrazíte do víru veľkomesta za pamiatkami, nákupmi či kultúrnymi zážitkami.

Za kultúrnymi zážitkami a eleganciou do Budapešti

Soho Boutique Hotel **** patrí medzi špičkové hotely v Budapešti, spája štýl a eleganciu a nájdete ho v blízkosti divadiel, skvelých reštaurácií či vlakovej stanice. Počas pobytu tu si užijete vskutku exkluzívnu atmosféru.

Budete ubytovaní v dvojlôžkových izbách Standard vybavených LCD TV, telefónom, minibarom, trezorom, klimatizáciou i WiFi pripojením. Obliečky sú z protialergénnych materiálov, bude sa vám teda zaručene dobre spať. Samozrejmosťou je tiež kúpeľňa so sprchou, WC a fénom.

Podľa kapacity si môžete bez príplatku dopriať aj izbu Suite, ktorá je priestrannejšia a nájdete v nej aj pohodlný gauč na posedenie počas dňa.

Každé ráno sa posilníte na raňajkách formou bufetu, ktoré so podávajú v reštaurácii od 7:00 do 10:30 hodín. V ponuke nájdete všetko od teplých a studených nápojov cez rôzne druhy pečiva, salám a syrov až po jogurty a šťavnaté ovocie.

Tipy na výlet

Rybárska bašta

Ten najkrajší výhľad na Dunaj a Pešť si užijete z Rybárskej bašty, neorománského pamätníka na Hradnom vrchu v Budapešti. Na mieste sa predtým predávali ryby, pamätník tú vznikol v rokoch 1895 - 1902 a ide o dielo Frigyesa Schuleka. Pred baštou stojí socha sv. Štefana. Pokiaľ ste v hlavnom meste Maďarska, rozhodne si tento zážitok nenechajte ujsť.

Tropicarium

Aligátory, exotické vtáky, nebezpečné plazy a opice, to všetko nájdete v budapeštianskom Tropicariu. Najväčšou zaujímavosťou obľúbenej turistickej atrakcie sú však žraloky plávajúce v obrovskom akváriu iba pár centimetrov od vás. Každých pätnásť minút sa navyše môžete tešiť na zážitok z pravého tropického dažďa.

Kráľovský palác

V histórii mnohokrát obliehaná a rekonštruovaná budova je jedným z najvýraznejších a najvýznamnejších prvkov Budapešti. Nielen palác samotný, ale aj jeho okolie plné sôch a ďalších umeleckých diel priamo lákajú k dlhej návšteve. Vnútri sú k videniu rôzne expozície historických artefaktov súvisiacich s dejinami mesta aj celého Maďarska.

Soho Boutique Hotel **** (HotelVoucherOnline.com)

Dohány utca 64, Budapest
Maďarsko

+36 1 872-8292

reservation@sohohotel.hu

Check in
od 15:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané