Ten najlepší pobyt v Hévíze vás čaká v luxusnej izbe Superior v Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel **** kúsok od hévízskeho jazera. V cene máte neobmedzené termálne wellness, saunovanie aj fitnes lekcie. Pre deti je pripravená herňa, ihrisko i detský bazén. Každý večer tu hrá živá hudba.

Luxusný 4* wellness hotel

Ak hľadáte naozaj luxusný relaxačný pobyt, vydajte sa do maďarského Hévízu. Ubytujte sa v Ensana Thermal Aqua Health Spa Hoteli ****, ktorý je prvým wellness a liečebným hotelom s all inclusive pri jazere Hévíz.

Ubytovaní budete vo zrekonštruovaných luxusných izbách typu Superior s novým nábytkom a predovšetkým výhľadom na mesto, alebo lesy z vyšších poschodí hotela. Nechýba tu vlastné sociálne zariadenie so sprchou, fén, župany, trezor, káblová LCD TV, telefón, príslušenstvo na prípravu kávy alebo čaju, minibar (za poplatok), WiFi a klimatizácia.

Wellness - leňošenie v bazénoch s termálnou vodou

Užite si neobmedzený vstup do termálneho wellness, kde sa môžete vykúpať v niekoľkých krytých bazénoch s termálnou vodou (33 ° C a 37 ° C), ďalej je tu čiastočne otvorený bazén o 200 m² a vonkajší bazén s Kneippovým chodníkom (od mája do septembra). Pre tých najmenších má hotel detský vnútorný bazén. K dispozícii sú aj sauny, para, liečebné aj wellness procedúry, fitnescentrum a športové programy.


Pobyt si užijú tiež deti, pre ktoré je pripravené detské ihrisko, herňa a bazén. Samozrejmosťou je zapožičanie stoličky či postieľky. Dieťa do 5,9 rokov ZADARMO.

Tipy na výlet

Termálne jazero Hévíz

Navštívte najobľúbenejšie termálne jazero v Maďarsku Hévíz o rozlohe 4,4 ha s liečivými účinkami, kolonádou, záhradami a ďalšími kúpeľnými atrakciami. Jazero je označené za národnú prírodnú pamiatku.

Jazero je najväčším termálnym jazerom v Európe a tradícia kúpeľníctva sa tu drží už od roku 1795. Teplota okolo 30 °C umožňuje celoročnú prevádzku kúpeľov. Voda tryská z hĺbky 38 metrov a vďaka tomu sa obmieňa každé tri dni a je veľmi bohatá na minerály. Veľkou zaujímavosťou na jazere sú tiež lekná s krásnym červeným kvetom.

Otváracia doba jazera je každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu 4 500 HUF (cca 15 €).

Farmárske trhy v Hévíze

Farmárske trhy sú stále obľúbenejšie všade na svete, vždy ide o príležitosť ochutnať skutočné miestne potraviny, u ktorých si kvalitou a čerstvosťou môžete byť úplne istí. Navštívte tradičný maďarský trh v Hévíze (každý utorok dopoludnia, štvrtok popoludní a sobotu dopoludnia) a vychutnajte si okrem dobrého jedla aj jeho skvelú atmosféru.

Hévíz Museum Collection

Múzeum v Hévíz (Helytörténeti Gyűjtemény Hévíz) bolo založené v roku 2004. Návštevníci slávnych kúpeľov tak majú možnosť dozvedieť sa viac o ich histórii a spoznať významné osobnosti tejto oblasti. V múzeu nájdete ako stále expozície, tak aj tie dočasné - spravidla sa tu vystavujú diela súčasných umelcov a lokálnych autorov.

Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel ****

Kossuth Lajos u. 13., Hévíz
Maďarsko

+36 838 895 55

res1.aq@hu.ensanahotels.com

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,8/5
Celkom 239 hodnotení