Predstavte si ten úžasný pocit voľnosti, keby ste mali celú pláž iba pre seba. Presne ten zažijete s ubytovaním v Apartmáne Sophie Balatonlelle pri Balatone. Čaká tu na vás súkromná pláž, bazén aj terasa. Priestranný apartmán je perfektným miestom na letnú dovolenku s partiou priateľov či celou rodinou.

Balaton Tip na výlet

"Maďarské more" je právom jednou z najlákavejších dovolenkových lokalít v Európe. Príjemne teplá voda, dlhé pláže, veľa prístavných a kúpeľných mestečiek po celom pobreží. Keď si k tomuto všetkému pripočítate ešte krásnu prírodu, pohodlné hotely, zaujímavé pamiatky a rôzne kultúrne podujatia po celý rok, o skvelý pobyt je postarané.

Kopcovité okolie je ideálne na výlety a cykloturistiku. Vrcholky vám poskytnú úžasný výhľad na celú oblasť.

Na severnej strane Balatonu sa ďalej rozkladá známa vinárska oblasť Badacsony s presláveným vínom.

Viac informácií

Veľká rodinná dovolenka vás čaká pri Balatone

Vychutnajte si príjemnú a takmer stredomorskú atmosféru Balatonu s priateľmi či s celou rodinou. Pohodlné ubytovanie a nerušené súkromie nájdete v Apartmáne Sophie Balatonlelle pre 4 až 5 osôb.

Čaká vás ubytovanie v priestranných dvojizbových apartmánoch s obývačkou a rozlohou 40 m². Doružova sa vyspíte na manželských posteliach kráľovských rozmerov, v apartmánovej obývačke sa nachádza aj gauč, ktorý v prípade potreby poslúži ako prístelka. V apartmáne nechýba TV s plochou obrazovkou a WiFi pripojenie. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom.

Svoje obľúbené pochúťky si môžete pripraviť v plne vybavenej apartmánovej kuchynke. Poslúži vám k tomu chladnička, šporák, rýchlovarná konvica, kávovar či mikrovlnka. K výdatnému jedlu sa potom pohodlne usaďte za kuchynský stôl.

Rannú kávu či večerné západy slnka si ešte lepšie vychutnáte na terase s výhľadom na jazero alebo bazén. V horúcich mesiacoch vám padne vhod aj klimatizácia.

Apartment Sophie Balatonlelle

Köztársaság u.13 (Lellemarine Resort) A ep. 111, Balatonlelle
Maďarsko

+43 664 385 9773

ap.sophie@gmx.at

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdialenosť od jazera
100 m
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Balaton Bike Ring

Ako nadšení cyklisti si Balaton zamilujete. Celé jazero totiž obtáča cyklistická trasa s dĺžkou 230 km. Nenechajte sa však týmto číslom odradiť. Na okruhu je jednoduché naplánovať aj kratšiu trasu, obzvlášť vďaka vysokej hustote oddychových miest, obchodov a vlakových staníc. Trasa väčšinou vedie po rovine, oddelene od hlavnej cesty a cestou po nej sa pozriete aj do okolitých obcí. Bicykel k jazeru dopravíte vlakom, ktoré majú často vozne pre bicykle, stačí si naštudovať cestovný poriadok.

Vinárska oblasť Badacsony

Pre všetkých milovníkov vína je tu jedna z najznámejších Maďarských vinárskych oblastí - krásna Badacsony na brehu Balatonu. Podobne priateľská atmosféra ako na južnej Morave, malebná krajina vysadená vinohradom a k tomu tekuté maďarské zlato na každom kroku - to je ideálne miesto na výlet pre osoby všetkých vekových kategórií.

Tihany

Polostrov na jazere Balaton zaujme nielen krásnou prírodou, ale aj množstvom histórie v mestečku Tihany a jeho okolí. Odporúčame si pozrieť miestne benediktínske opátstvo z 11. storočia, v ktorého krypte je hrobka kráľa Ondreja I. V Tihany nájdete aj múzeum bábik alebo pustovnícku kolóniu.