Svetoznáme termálne kúpele Hévíz budete mať len na 15 minút chôdze od vás. Pri ubytovaní v útulných apartmnoch hotela Főnix Club Hotel & Wellness *** vás naviac čaká lahodná polpenzia, neobmedzený vstup do hotelového wellness či fľaša skvelého vína. V miestnej termálnej vode podľahne oddychu aj ten najzarytejší workoholik.

Dva apartmánové domy pre ešte väčší komfort

Len 15 minút chôdze od svetoznámych termálnych kúpeľov Hévíz objavíte tichú vilovú štvrť s hotelom Főnix Club Hotel & Wellness ***. V jeho komfortných a príjemne zariadených apartmánoch zažijete dokonalú pohodu. Tunajšie apartmány sú rozdelené do v dvoch susedných budov:

  • V budove A vám bude k dispozícii reštaurácia na prízemí a 6 apartmánov pre 2 až 4 osoby na poschodí. Všetky apartmány okrem jedného sú vybavené priestrannou spálňou, obývačkou s možnosťou prístelky, a samostatnou kúpeľňou.
  • Apartmány v budove B sú určené pre až 4 osoby. Nájdete v nich útulnú spálňu, obývačku, kuchynku a samostatnú kúpeľňu so sprchou. Poteší vás aj vlastný balkón.

Panoramatický výhľad z reštaurácie aj wellness

Reštaurácia v hoteli Főnix Club Hotel & Wellness *** s nádherným výhľadom na Hévíz ponúka to najlepšie z maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Každé ráno medzi 8:00 a 10:00 si tu pochutnáte na výdatných raňajkách podávaných formou bufetu. Počas dňa si zas môžete vybrať vaše obľúbené jedlo alebo vyskúšať niečo nové z ponuky jedálneho lístka. K podávaným špecialitám sa skvele hodia výborné miestne vína.

Perfektný odpočinok si môžete dopriať aj v hotelovom wellness. Čaká na vás krytý bazén s panoramatickým výhľadom na celý Hévíz i okolie a s teplotou vody okolo 28 °C. Nechýba ani vírivka a fínska sauna. V hoteli si tiež môžete vybrať jednu z bohatej ponuky masáží a zažiť skutočne dokonalý relax.

Főnix Club Hotel & Wellness Hévíz ***

Dr. Babócsay utca 54., Hévíz
Maďarsko

+36 83 200 298

fonixhotel.direkt@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 15 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,3 km
Vzdialenosť od jazera
3 km
Zastávka
0,6 km