Vyskúšajte si, aké je to bývať v prepychových komnatách na zámku a jesť len tie najlepšie špeciality podobne ako šľachtici v minulosti. Hotelový zámok Fabianics vás ubytuje v komfortných izbách s dobovým nábytkom. Tešiť sa môžete na výborné raňajky a bohaté päťchodové večere, aj na neobmedzený vstup do wellness či zľavy do neďalekých termálov. V prepychovej herni, stredovekej pivnici aj v knižnici s krbom sa budete cítiť ako zámocký pán či urodzená šľachtičná.

Kúpele Kehidakustány Tip na výlet

V rodinných kúpeľoch Kehidakustány nájdete zastrešené aj vonkajšie bazény - celkom ich je tu 13. Oddýchnite si v bazéne s termálnou vodou s teplotou 36 - 38 °C, v zážitkovom bazéne alebo v tom s umelým vlnobitím, pre deti je tu bazénik. Ďalej je tu bar pri bazéne, perličkový ostrov, oáza sáun, 100 metrov dlhý tobogán a liečebné centrum so širokou ponukou terapií. Samozrejmosťou sú plavecké bazény, vírivka a pitná fontána. Ak si chcete zážitok v kúpeľoch predĺžiť, celodenná vstupenka pre dospelého do všetkých častí areálu vyjde na cca 15 €.

Viac informácií

Zažite pobyt ako aristokrati v romantickom zámku

Neoklasicistický zámok Fabianics kedysi slúžil ako bydlisko maďarskej smotánky, dnes v ňom nájdete štýlový hotel pre hostí hľadajúcich prepych a pohodlie. Vyskúšajte si, aký bol život v zámockých komnatách a ubytujte sa v historicky ladenej dvojlôžkovej izbe so samostatnou kúpeľňou. Zaspávať budete v izbách vybavených dobovým nábytkom a rozmernou dvojposteľou, o zábavu sa postará moderná TV či WiFi pripojenie.

Výbornú polpenziu si vychutnáte priamo v zámockom hoteli. Personál reštaurácie nakupuje suroviny od miestnych dodávateľov, vďaka čomu hosťom servíruje vždy čerstvé a výborné špeciality medzinárodnej i tradičnej maďarekej kuchyne. Tešiť sa môžete na bohaté raňajky podávané formou bufetu a nemenej štedré večere s piatimi chodmi.

Kráľovský oddych vo wellness i v knižnici s krbom

Útroby zámku Fabianics skrývajú množstvo pokladov. Navštevovať jeden z nich - zámocké wellness - môžete neobmedzene. Vychutnajte si dokonalý oddych vo vírivke či v saune, v lete je vám k dispozícii aj vonkajší bazén.

Milovníkov vína zas poteší návšteva stredovekej vinárne, ktorá sa skrýva v pivnici zámku. Naskytne sa vám neopakovateľná príležitosť ochutnať tie najlepšie vína či jedlá v obklopení starodávnych kamenných múrov zámockého podzemia.

Ak ani po preskúmaní wellness a pivnice nebudete mať dosť atmosféry panského sídla, navštívte honosnú herňu zariadenú čalúneným nábytkom a zdobenými doplnkami. Zahrajte si napríklad biliard či karty. Tichšiu zábavu vám dopraje nemenej prepychová knižnica s krbom.

Termálne kúpele všade, kam sa pozriete

Dedinka Misefa leží v ideálnej oblasti - množstvo známych maďarských termálnych kúpeľov totiž leží len pár kilometrov od nej. Navštívte napríklad svetoznáme termály Hévíz (23 km) či kúpele Thermal Zalaegerszeg (20 km). Najbližšie vám budú zážitkové termály určené pre celú rodinu Kehida Termál (16 km) v meste Kehidakustány, v ktorých sa zabavíte v liečivej vode, aj si oddýchnete vo wellness a saunovom svete.

Fabianics Kastély

Béke u 2, Misefa
Maďarsko

+36 30 599 3215

fabianicskastely@gmail.com

Check in
14:00 - 20:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 3500 HUF/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Kolkáreň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpelov
17 km
Zastávka
1,5 km

Tipy na výlet

Liečivé a zážitkové kúpele Kehida Termál

Pokiaľ sa rozhodnete vydať sa do liečivých a zážitkových kúpeľov Kehida Termál, tak nielenže urobíte niečo prospešné pre vaše zdravie, ale zároveň sa výborne zabavíte! Okrem sauny a bazénov s termálnou a liečivou vodou s teplotou 34 - 36 °C sa môžete tešiť na 94 metrov dlhý tobogán, 13 bazénov, divokú rieku alebo ostrovček s vírivkou. V prípade, že dostanete chuť na pivo alebo niečo ostrejšie, poteší vás bar, ktorý je zapustený priamo do bazéna. Vnútorný areál je otvorený celoročne od 9:00, vonkajší iba počas leta.

AquaCity Zalaegerszeg

Keď horúco rozťahuje ortuť v teplomere, najlepšou možnosťou, ako zahnať pot a únavu, je stráviť celý deň v aquaparku nabitom atrakciami. V AquaCity Zalaegerszeg sa nebudú nudiť deti ani dospelí, celodenné vstupné vyjde na 3000 HUF (cca 10 €), aquapark je otvorený každý deň 10:00 - 20:00 hodín, a to od 17.6. do 31.8.

Hévíz Museum Collection

Múzeum v Hévíz (Helytörténeti Gyűjtemény Hévíz) bolo založené v roku 2004. Návštevníci slávnych kúpeľov tak majú možnosť dozvedieť sa viac o ich histórii a spoznať významné osobnosti tejto oblasti. V múzeu nájdete ako stále expozície, tak aj tie dočasné - spravidla sa tu vystavujú diela súčasných umelcov a lokálnych autorov.