Vydajte sa do Maďarska a užite si nielen celodenný vstup do známych termálov Sára, ale aj neobmedzené wellness s horúcim kúpeľom, niekoľkými saunami a soláriom. V Penzióne Marben *** vás čakajú skvelé raňajky a welcome drink.

Termálne kúpele Sá-Ra Tip na výlet

Kúpele Sá-Ra nie sú medzi zahraničnými turistami toľko známe, pokiaľ teda hľadáte termály, v ktorých bude minimum ľudí a nebudete sa musieť tlačiť s ostatnými hosťami v bazénoch, určite vyrazte práve sem.

Kúpele sú otvorené každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Liečivá termálna voda s teplotou až 55 °C tryská z hĺbky 1 434 m, obsahuje predovšetkým horčík, jód, sodík a pôsobí priaznivo na problémy pohybového aparátu. Ideálna je tiež napríklad pri rehabilitáciách.

Areál má 7 bazénov, 3 bazény sú v prevádzke celoročne (vonkajšie, krytý a wellness bazén).

V prípade, že budete chcieť v kúpeľoch stráviť celý deň, poteší vás, že vstupné je tu za veľmi priaznivé ceny (celodenná vstupenka pre dospelého vyjde na cca 5,7 €).

Viac informácií

Penzión Marben *** len 5 minút chôdze od kúpeľov

Vychutnajte si dovolenku v kúpeľoch Hegykő, ktoré patria na Zoznam svetového dedičstva UNESCO a do Národného parku Fertő-Hanság. Mesto Hegykő sa nachádza v dobre dostupnej lokalite - len hodinu jazdy od Bratislavy.

Penzión je navyše obklopený rozsiahlym areálom, kde je ticho a príjemný pokoj. Takže o dostatok odpočinku rozhodne nebudete mať núdzu.

Ubytovaní budete v priestrannom areáli rodinného Penziónu Marben ***. Každá izba je nadštandardne vybavená a nájdete v nej vlastné sociálne zariadenie, LCD TV so slovenskými a českými programami, telefón a trezor. Izby sú ladené do príjemných pastelových farieb.


Penzión Marben *** je luxusne zariadený a vďaka svojmu vysokému štandardu a milému personálu je veľmi obľúbený predovšetkým u náročnej nemeckej klientely.


Relaxácia vo wellness

Pre maximálny komfort a odpočinok máte k dispozícii wellness centrum. Môžete tu leňošiť v saune, infrasaune, soláriu i kúpacej kadi. Užite si tiež jednu zo skvelých masáží (za príplatok).

Vo voľných chvíľach si zahrajte stolný tenis alebo skúste jazdu na koni.

Marben Panzió ***

Alsószer u. 1., Hegykő
Maďarsko

+36 99 540 250

info@marben.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Detské ihrisko
Kolkáreň
Požičovňa byciklov
Minibar
Fén

Tipy na výlet

Národný park Fertö-Hanság

Okolo jazera Fertö sa rozkladá veľký národný park, v ktorom nájdete to najkrajšie z maďarskej flóry a fauny. Krajina plná chránených rastlín a zvierat potulujúcich sa voľne prírodou je ideálna na deň plný aktívneho relaxu. Môžete si vybrať niektorý z prírodných chodníkov alebo si najať sprievodcu, aby vám nič zaujímavého neušlo.

Zámok Fertőd

Zaujímavým cieľom rodinného výletu môže byť najväčší maďarský zámok Fertőd. Krásna baroková budova z roku 1770, ktoré sa prezýva "maďarský Versailles", bola domovom slávneho kniežaťa Esterházyho aj slávneho hudobného skladateľa Josepha Haydna, ktorý mnoho rokov dirigoval miestny orchester. Dnes je na zámku verejnosti prístupné múzeum.

Neziderské jezero

Slnko odrážajúce sa od vodnej hladiny, krásna príroda a mnoho možností kultúrneho a športového vyžitia, to je Neziderské jazero ležiace na rakúsko-maďarskej hranici. Okolo jazera by ste len márne hľadali typickú rakúsku horskú krajinu, miesto ovládajú šíre zelené pláne plné vinohradov. Neváhajte a doprajte si tento netradičný pohľad.