V jednoducho a zároveň komfortne a útulne zariadenom Penzióne Margaréta Csárda pri maďarsko-rakúskych hraniciach budete mať na dosah to najlepšie z oboch krajín. Podhorie východných Álp a blízke termálne kúpele a aquaparky sú perfektným predpokladom pre dokonalý pobyt. Okrem raňajok sa do penziónu môžete začať tešiť aj na neobmedzený vstup do bazéna alebo zapožičanie bicyklov.

Sonnentherme Lutzmannsburg Tip na výlet

Sonnentherme Lutzmannsburg je vodný park nachádzajúci sa hneď pri rakúsko-maďarských hraniciach. Zariadenie plné bazénov a obrovských šmýkačiek ponúka zábavu pre celú rodinu. XXL Monster Ride s dĺžkou 270 metrov je najdlhší vnútorný tobogan v Rakúsku a poteší tých, ktorí obľubujú adrenalín. Okrem toho tu ale nájdete i Detský svet s množstvom atrakcií a tí, ktorí hľadajú pokoj a ticho zas ocenia Relaxačný svet. Lezenie po lezeckej stene s previsom nad vodou, plážový volejbal či 3D kino sú len začiatkom zoznamu aktivít, ktoré si tu môžete užiť.

Viac informácií

Komfort pri maďarsko-rakúskych hraniciach

Penzión Margaréta Csárda v maďarskej dedine Horvátzsidány sa nachádza takmer na hraniciach s Rakúskom. Z oboch krajín si teda môžete dopriať to najlepšie. Objavte termály v Sárvári (40 km), Büku (12 km) alebo najbližší a tiež počtom toboganov a vodných atrakcií vedúci rakúsky termálny aquapark Sonnentherme Lutzmannsburg (6 km) alebo niektoré z vrcholov východných Álp.

Izby Standard sú okrem pohodlnej manželskej postele a vlastnej kúpeľne so sprchou a fénom vybavené televíziou, WiFi, minibarom a rýchlovarnou kanvicou. Priplatiť si môžete tiež väčšiu izbu Superior s klimatizáciou. Do izby je možné po predchádzajúcej dohode umiestniť maximálne jednu prístelku alebo detskú postieľku.

V penzióne si každý deň ráno pochutnáte na raňajkách formou bufetu.

Moderný bazén pri penzióne a nielen termály v okolí

K dispozícii vám podľa počasia bude tiež moderný vonkajší bazén hlboký 90 - 120 cm a dláždená terasa s lehátkami či detské ihrisko za penziónom. Rozhodne ale vyjdite poznávať okolie. Či už autom alebo na zapožičaných bicykloch, na dosah budete mať Kőszeg, Bük, Szombathely, aj Sárvár a Šoproň.

Penzion Margaréta Csárda

József Attila utca 2., Horvátzsidány
Maďarsko

+36 94 365 582

info@margaretacsarda.hu

Check in
15:00 - 21:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
12,2 km
Zastávka
0,5 km