V jednoducho a zároveň komfortne a útulne zariadenom Penzióne Margaréta Csárda pri maďarsko-rakúskych hraniciach budete mať na dosah to najlepšie z oboch krajín. Podhorie východných Álp a blízke termálne kúpele a aquaparky sú perfektným predpokladom pre dokonalý pobyt. Okrem raňajok sa do penziónu môžete začať tešiť aj na neobmedzený vstup do bazéna alebo zapožičanie bicyklov.

Sonnentherme Lutzmannsburg Tip na výlet

Sonnentherme Lutzmannsburg je vodný park nachádzajúci sa hneď pri rakúsko-maďarských hraniciach. Zariadenie plné bazénov a obrovských šmýkačiek ponúka zábavu pre celú rodinu. XXL Monster Ride s dĺžkou 270 metrov je najdlhší vnútorný tobogan v Rakúsku a poteší tých, ktorí obľubujú adrenalín. Okrem toho tu ale nájdete i Detský svet s množstvom atrakcií a tí, ktorí hľadajú pokoj a ticho zas ocenia Relaxačný svet. Lezenie po lezeckej stene s previsom nad vodou, plážový volejbal či 3D kino sú len začiatkom zoznamu aktivít, ktoré si tu môžete užiť.

Viac informácií

Komfort pri maďarsko-rakúskych hraniciach

Penzión Margaréta Csárda v maďarskej dedine Horvátzsidány sa nachádza takmer na hraniciach s Rakúskom. Z oboch krajín si teda môžete dopriať to najlepšie. Objavte termály v Sárvári (40 km), Büku (12 km) alebo najbližší a tiež počtom toboganov a vodných atrakcií vedúci rakúsky termálny aquapark Sonnentherme Lutzmannsburg (6 km) alebo niektoré z vrcholov východných Álp.

Izby Standard sú okrem pohodlnej manželskej postele a vlastnej kúpeľne so sprchou a fénom vybavené televíziou, WiFi, minibarom a rýchlovarnou kanvicou. Priplatiť si môžete tiež väčšiu izbu Superior s klimatizáciou. Do izby je možné po predchádzajúcej dohode umiestniť maximálne jednu prístelku alebo detskú postieľku.

V penzióne si každý deň ráno pochutnáte na raňajkách formou bufetu.

Moderný bazén pri penzióne a nielen termály v okolí

K dispozícii vám podľa počasia bude tiež moderný vonkajší bazén hlboký 90 - 120 cm a dláždená terasa s lehátkami či detské ihrisko za penziónom. Rozhodne ale vyjdite poznávať okolie. Či už autom alebo na zapožičaných bicykloch, na dosah budete mať Kőszeg, Bük, Szombathely, aj Sárvár a Šoproň.

Penzion Margaréta Csárda

József Attila utca 2., Horvátzsidány
Maďarsko

+36 94 365 582

info@margaretacsarda.hu

Check in
15:00 - 21:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa byciklov
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
500 m
Vzdialenosť od kúpelov
12200 m
Zastávka
500 m

Tipy na výlet

Kúpele Bükfürdo

Kúpele Bük patria k celosvetovo známym kúpeľom a sú druhé najväčšie v Maďarsku. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov a nechýba ani saunový svet a priestory pre relax. Celodenné vstupné je cca 3 750 HUF.

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 ha a rozloha bazénov presahuje 5 200 m², v bazénoch je liečivá termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Miestna voda je vhodná pri rôznych liečbach (poruchy pohybového ústrojenstva, poúrazová terapia, zažívacie ťažkosti, ...).

Vnútorný a vonkajší bazénový kúpeľný komplex má viac ako 32 bazénov s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúd a tobogán. Nechýba detský bazén, bazénik, bazén s atrakciami a ďalšie.

Vo Svete sáun nájdete tepidárium, parné kúpele, infra a fínsku saunu, aromatickú aj vonkajšiu saunu. Využite aj ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov bazén.

Kúpele Sárvár

Detský bazén s umelými vlnami, veľa šmýkačiek, vyhrievané bazény s vodou z liečebných prameňov s teplotou okolo 35 °C a masážnymi tryskami zaistí, že si výlet užijú všetky vekové kategórie. Navyše hneď vedľa detského bazéna je veľká vírivka, kde môžete pohodlne relaxovať a zároveň odtiaľto po očku sledovať vaše ratolesti.

Zájsť si môžete aj do saunového sveta, kde na vás čaká fínska sauna, parný kúpeľ, aromasauna a ďalšie atrakcie zaisťujúce oddychový zážitok.

Miestna termálna voda je veľmi vhodná na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva, rehabilitáciu po ochoreniach a športových zraneniach, v prípade neurologických ťažkostí a ku kúpeľom na uvoľnenie svalstva.

Celodenná vstupenka do kúpeľov vás vyjde na 11,4 €. Vstup do saunového sveta stojí 5,5 €. Otváracia doba kúpeľov je každý deň 8:00 - 22:00 hodín.

Arboretum Sárvár

Sárvárské záhrady boli známe už v dobe renesancie, v dnešnom veľkom arboréte nájdete vyše 300 druhov stromov a kríkov. Zariadenie spríjemňuje návštevu centra kúpeľného mesta. Ak chcete vidieť 400 rokov staré duby či vzácne magnólie, je celoročne prístupné arborétum tým pravým miestom, kde stráviť popoludňajšiu vychádzku.