Zájdite si do Danubius Hotela Bük **** a vychutnajte si all inclusive stravovanie i vstup do hotelového wellness s bazénmi, vírivkou, saunami a soľnou jaskyňou. Na skok to budete mať tiež do preslávených kúpeľov Bükfürdo. Dieťa do 6 rokov má navyše v pobyt s vami zdarma.

Kúpele Bükfürdo Tip na výlet

Kúpele Bük patria k celosvetovo známym kúpeľom a sú druhé najväčšie v Maďarsku. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov a nechýba ani saunový svet a priestory pre relax. Celodenné vstupné je cca 3 750 HUF.

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 ha a rozloha bazénov presahuje 5 200 m², v bazénoch je liečivá termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Miestna voda je vhodná pri rôznych liečbach (poruchy pohybového ústrojenstva, poúrazová terapia, zažívacie ťažkosti, ...).

Vnútorný a vonkajší bazénový kúpeľný komplex má viac ako 32 bazénov s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúd a tobogán. Nechýba detský bazén, bazénik, bazén s atrakciami a ďalšie.

Vo Svete sáun nájdete tepidárium, parné kúpele, infra a fínsku saunu, aromatickú aj vonkajšiu saunu. Využite aj ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov bazén.

Viac informácií

Prepychová dovolenka v maďarských termáloch

Vyskúšajte luxusný Danubius Hotel Bük ****. Tento hotel sa nachádza v nádhernej lokalite svetoznámych kúpeľov Bükfürdo a uspokojí túžby aj tých najnáročnejších hostí.

V hoteli budete ubytovaní v jednom zo 197 klimatizovaných izieb s balkónom, TV, minibarom, telefónom a vlastnou kúpeľňou s vaňou a fénom. Na vyžiadanie sú k dispozícii bezbariérové ​​izby a izby s antialergénnym vybavením.

All inclusive - nech sa nemusíte o nič starať

Hotel poteší milovníkov gastronómie. Po celú dobu pobytu sa môžete tešiť na bohatú stravu formou all inclusive. Budete mať postarané nielen o raňajky, obedy, večere, ale aj o desiate (sladké i slané) a nápoje počas celého dňa.

Doprajte si poriadny odpočinok

Užite si dovolenku so všetkým. V cene pobytu máte neobmedzený vstup do wellness centra, v ktorom na vás čaká vnútorný zážitkovýbazén, vonkajší plavecký a zážitkový bazén, vírivka, sauna, para, soľná jaskyňa aj relaxačná miestnosť.

Zážitok tiež pre deti

A aby toho nebolo málo, hotel nezabudol ani na tých najmenších. Pre deti sú tu pripravené programy plné zábavy. Za príplatok je možné zapožičať Xbox, Nintendo Wii a ďalšie.

Danubius Hotel Bük ****

Európa út 1, Bük
Maďarsko

+36-94-889-400

buk.sales@danubiushotels.com

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Bük

Keď sa povie Bük, zvyčajne sa každému vybavia termálne kúpele. Aj mimo túto hlavnú turistickú atrakciu ide však o mesto priam sálajúce životom. História mesta siaha až do 13. storočia, z čoho plynie prítomnosť mnohých zaujímavých pamiatok a tiež tunajšia príjemná atmosféra. Maďarské špeciality v miestnych reštauráciách sú jej príjemným doplnením.

Zámok Fertőd

Zaujímavým cieľom rodinného výletu môže byť najväčší maďarský zámok Fertőd. Krásna baroková budova z roku 1770, ktoré sa prezýva "maďarský Versailles", bola domovom slávneho kniežaťa Esterházyho aj slávneho hudobného skladateľa Josepha Haydna, ktorý mnoho rokov dirigoval miestny orchester. Dnes je na zámku verejnosti prístupné múzeum.

Park Napsugár

V tomto jedinečnom zábavnom centre si prídu na svoje deti aj dospelí. Zatiaľ čo vy si tu môžete zahrať bowling a dať si do tela vo fitness či na squashi, pre vaše deti je pripravená obrovská herňa plná preliezok, šmýkačiek a ďalších lákadiel. Park Napsugár je teda ideálnym miestom, kam vyraziť s celou rodinou a užiť si deň plný pohybu.