Keď pobyt v Budapešti, tak rovno v samotnom centre! Hotel Benczúr *** leží len kúsok od Zoologickej a botanickej záhrady a tiež od krásneho hradu. Ponúka ubytovanie v komfortných izbách, chutné raňajky a pobyt pre dieťa do 12 rokov zdarma.

O ubytovaní

Hotel Benczúr *** sa nachádza v centre Budapešti v blízkosti zastávky metra, autobusu i vlaku. Naproti hotela sa rozprestiera krásny park s hradom Vajdahunyad (850 m) a zoologickou i botanickou záhradou (1 km). Na brehu Dunaja nájdete múzeá, reštaurácie a lode ponúkajúce romantickú plavbu. Pri pobyte v maďarskej metropole by ste nemali vynechať návštevu Budínskeho hradu, budovy Parlamentu a Rybárskej bašty (4,5 km). Za vyskúšanie stoja tiež známe termálne kúpele.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. Všetky izby sú vybavené televíziou, telefónom, WiFi pripojením, minibarom a vlastnou kúpeľňou s fénom. Niektoré z izieb disponujú klimatizáciou.

Na čom si pochutnáte?

Ráno si v príjemnej hotelovej reštaurácii Zsolnay vychutnáte bohaté bufetové raňajky. Cez deň si môžete objednávať pokrmy z jedálneho lístka, v ktorom nájdete maďarské aj medzinárodné špeciality v modernom poňatí. V pestrej ponuke nájdete aj ľahké a vegetariánske jedlá.

Hotel Benczúr ***

Benczúr u.35. , Budapest
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik za poplatok 7 000 HUF/noc (iba jeden v izbe)
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 4 500 HUF/auto/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,9 km
Zástavka
0,4 km
Aquapark
11,5 km