Oddýchnite si v čarovnom prostredí historického mesta Szombathely, ktoré leží neďaleko kúpeľného Sárváru. Čaká vás ubytovanie v luxusnom Park Hoteli Pelikán **** s bohatou polpenziou a vstupom do wellness s bazénom, vírivkou a saunami. Deti do 8 rokov majú pobyt zdarma.

Szombathely Tip na výlet

Mesto na západe Maďarska je turisticky obľúbené kvôli pamiatkam z čias rímskeho impéria, ale aj kvôli bohatému kultúrnemu životu a príjemnému prostrediu, ktorému dominuje rybník Csónakázó s krásnym okolitým parkom. Najzaujímavejším prvkom mesta je Iseum, múzeum vystavané na mieste bývalého Isidinho chrámu.

Luxusné ubytovanie v historickom Szombathely

Mestečko Szombathely nájdete na severe Maďarska pri rakúskych hraniciach. Vďaka svojej polohe je výborne dostupné z Česka aj Slovenska. Szombathely je menšie, pokojné a hlavne krásne, historické mestečko.

Park hotel Pelikán **** je obklopený prírodným parkom a ponúka luxusné ubytovanie v pokojnom prostredí. Izby Standard majú vlastné sociálne zariadenie so sprchou, vybavenie zodpovedajúce 4* štandardu a výhľad na okolitý park.

Štýlová reštaurácia obložená drevom, ktorej dominuje oválny bar, ponúka špeciality maďarskej aj medzinárodnej kuchyne a má tiež širokú ponuku vín a nápojov.

Načerpajte energiu vo wellness

Vo wellness nájdete fínsku a infra saunu, soľnú komoru, ale relaxovať môžete aj vo vírivke a vnútornom bazéne s krásnym výhľadom do záhrady. K odpočinku nechýbajú ani lehátka a príjemná atmosféra.

Doprajte si niektorú zo širokej ponuky masáží alebo modernú liečebnú metódu zvanú hydroterapia.

Park Hotel Pelikan ****

Deák Ferenc u. 5., Szombathely
Maďarsko

+36 945 138 00

info@hotelpelikan.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
2 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
2 km