Vychutnajte si historické centrum maďarského Kőszeg z okna Hotela Irottkö *** s polpenziou, neobmedzeným wellness so saunami, soľnou jaskyňou a vírivkou. Dieťa do 5,9 rokov zdarma a mnoho ďalších výhod.

O ubytovaní

Hotel Irottkö *** sa nachádza priamo v historickom centre mesta Kőszeg v podhorí rakúskych Álp. Jurisicsov hrad (400 m) leží doslova pár krokov od hotela. Ďalej tu nájdete starobylé opevnenie s Veľkou vežou (300 m) či krásne námestie (200 m) s množstvom architektonických a pamiatkových skvostov. Za návštevu rozhodne stojí kúpeľné mesto Szombathely (15 km), kde nájdete Kámonské arborétum. V ďalších neďalekých kúpeľoch Bük (20 km) na vás okrem kúpeľov Bükfürdő čaká aj obrovské golfové ihrisko a niekoľko zábavných parkov. Kopce okolo Kőszeg sú ideálne na výlety pešo i na bicykloch.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s výhľadom na historické námestie alebo ulicu s trhom. Izby sú vybavené satelitnou televíziou, minibarom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Moderná hotelová reštaurácia vybavená v rustikálnom štýle ponúka predovšetkým jedlá tradičnej maďarskej a vegetariánskej kuchyne. Ráno si tu vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Cez deň je možné vyberať pokrmy z jedálneho lístka. Večere majú v závislosti od obsadenosti hotela bufetovú alebo servírovanú podobu.

Kde budete relaxovať?

Na všetky starosti ľahko zabudnete v hotelovom wellness. Nájdete tu vírivku, tepidárium a soľnú jaskyňu. Telo si môžete zohriať v saunovom svete s fínskou, parnou, aroma i infra saunou. Pre ešte viac relaxácie si môžete dopriať masáž či kozmetické procedúry.

Hotel Írottkő ***

Fő tér 4 , Kőszeg
Maďarsko

+(36) 94 360 373

info@irottko.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 000 HUF/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Vzdialenosť od jazera
1,5 km
Zástavka
0,4 km

Tipy na výlet

Köszeg Tip na výlet

Klenotnicu Maďarska, malebné mestečko Köszeg plné gotických, renesančných a barokových budov, nájdete v blízkosti rakúskych hraníc. Dochované brány, ochranné valy, bašty a hrad, rovnako ako stredoveká atmosféra kostolov a námestí či najrôznejšie múzeá plné zaujímavostí robia z tohto mesta príťažlivý turistický cieľ.

Csepreg
Kámoni Arboretum
Park Napsugár