Vydajte sa na skvelý relaxačný pobyt do maďarského mestečka Hajdúszoboszló. Ubytovaní budete v Hunguest Hoteli Aqua-Sol ****, ktorý je priamo prepojený s komplexom termálnych kúpeľov s vonkajšími i vnútornými bazénmi, vírivkou a ďalšími atrakciami. Hotel má tiež vlastné wellness centrum a tešiť sa tu môžete na chutnú polpenziu aj popoludňajšiu kávu s dezertom.

O ubytovaní

Štvorhviezdičkový wellness rezort Hunguest Hotel Aqua-Sol leží v samom centre maďarského mesta Hajdúszoboszló, hneď vedľa najväčších, dynamicky sa rozvíjajúcich liečivých kúpeľov Hungarospa Bath Complex. Okrem tejto hlavnej atrakcie si však rozhodne užijete tiež prechádzky po tomto krásnom, kúpeľnom meste, návštevy múzeí ako múzeum ľudového umenia (700 m) alebo múzeum Bocskai István (1,2 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 142 dobre vybavených izieb a apartmánov, kde niektoré z nich sú bezbariérové. Nájdete v nich WiFi pripojenie, TV, telefón, posedenie a vlastnú kúpeľňu s WC a vaňou. Vo väčšine izieb si užijete tiež balkón či lodžiu.

Na čom si pochutnáte?

V klimatizovanej reštaurácii si pochutnáte na raňajkách formou bufetu a mnohých pokrmoch maďarskej, medzinárodnej i diétnej kuchyne. Súčasťou hotela je aj lobby bar pre príjemne strávený čas nad pohárikom.

Kde budete relaxovať?

Priamo v Hunguest Hoteli Aqua-Sol **** nájdete sauny, vírivku, možnosť masáží aj fitness centrum. Hotel je však chodbou priamo prepojený so susednými kúpeľmi pod otvoreným nebom sa 13 bazénmi, ktoré sú v prevádzke v lete, a do areálu liečebných bazénov, ktorý je otvorený celoročne a zahŕňa 4 vonkajšie a 3 kryté bazény s termálnou vodou.

Hunguest Hotel Aqua-Sol ****

Hunguest Hotel Aqua-Sol ****

Gábor Áron u. 7-9. , Hajdúszoboszló
Maďarsko

+36-52-273-310

hotelaquasol@hunguesthotels.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 1,7 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
100 m
Zástavka
0,3 km
Aquapark
0,3 km