Miskolc je mesto známe vynikajúcimi jaskynnými kúpeľmi. V ich blízkosti leží elegantný Hotel Aurora ****, kde prežijete krásnu dovolenku vďaka neobmedzenému vstupu do moderného wellness, chutnej polpenzie aj zľave na masáže.

O ubytovaní

Hotel Aurora **** leží iba 800 metrov od populárnych jaskynných kúpeľov v Miskolctapolca. Na výlet sa vydajte na hrad Diósgyőr (12 km), do národného parku Bukové hory (16 km) či do oblasti Lillafüred s vodopádom a prírodnými jaskyňami (20 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 47 elegantných izieb. Tie sú vybavené káblovou televíziou s plochou obrazovkou, WiFi pripojením, klimatizáciou, telefónom, trezorom a kúpeľňou so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Každý deň si pochutnáte v reštaurácii, kde varí maďarská aj medzinárodná kuchyňa. Raňajky i večere sa podávajú formou bufetu.

Kde budete relaxovať?

Služby hotelového wellness sa sústreďujú na obnovenie a udržanie duchovnej i fyzickej sviežosti hostí. Ponorte sa aj vy do bubliniek vo vírivke a pretiahnite si svaly pri plávaní v bazéne . Neobmedzený vstup máte tiež do fínskej sauny, infra a soľné kabíny.

Cestujete s deťmi?

V hoteli k dispozícii detský kútik, kde sa deti môžu hrať, súťažiť v doskových hrách, spievať si alebo napríklad vymaľovávať obrázky.

Niečo naviac

Dospelí určite ocenia možnosť zahrať si futbal, ping pong, badminton alebo leňošiť v hojdacej sieti.

Hotel Aurora ****

Fagyöngy Utca 2-4 , Miskolctapolca
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Vonku zadarmo, v podzemnej garáži 2 000 HUF/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
0,8 km
Zástavka
0,3 km

Tipy na výlet

Adventure park Miskolctapolca Tip na výlet

Prečo len chodiť po pamiatkach či ležať pri bazéne, keď sa ponúka veľa iných, zábavnejších možností? V Adventure parku v susedstve jaskynných kúpeľov nájdete niekoľko výškových tratí pre pokročilých povrazochodcov aj začínajúcich lezcov. Park je určený pre deti, ale vybláznia sa v ňom aj dospelí, neváhajte teda zobrať celú rodinu a užiť si netradičný zážitok.

Bobová dráha Miskolctapolca
ZOO Miskolc
Bükki Nemzeti Park