Vydajte sa do Budapešti a ubytujte sa priamo v centre v Marmara Hoteli ***, ktorý ponúka raňajky formou bufetu, fľašu vína, neskorý check out a tiež ubytovanie pre jedno dieťa do 12 rokov zdarma.

O ubytovaní

Marmara Hotel Budapest **** sa vyznačuje orientálnym štýlom a nájdete ho priamo v centre Budapešti len kúsok od stanice Nyugati, stanice metra a bulváru Nagykörút. Vďaka tomu to je len kúsok k Maďarskému parlamentu, opere, Budove štátnej opery, Bazilike sv. Štefana či reťazovému mostu. Zavítajte aj do Olimpia Parku či nákupného centra Westend.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 93 komfortných izieb kategórie Standard či Superior. Tie sú vybavené dvomi lôžkami alebo dvojlôžkom, televíziou, WiFi pripojením, trezorom, klimatizáciou, minibarom a vlastnou kúpeľňou so sprchou. Z izieb je výhľad do ulice či na átriové patio. Izby Superior majú navyše možnosť prístelky a balkón s posedením.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na raňajky formou bufetu (7:30 - 9:30 hodín), ktoré si vychutnáte v štýlovom prostredí reštaurácie. K dispozícii je tiež Lobby bar, kam môžete zavítať na kávu, čaj či koktail.

Marmara Hotel Budapest ****

Marmara Hotel Budapest ****

Nagy Ignác street 21. , Budapest
Maďarsko

06-1/501-9104

reservation@marmara.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 25 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 25 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Zástavka
0,7 km

Tipy na výlet

Budapešť

BudapešťTip na výlet

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy i sveta, v ktorom je navyše v ako jedinom veľkomeste na svete viac ako stovka termálnych prameňov a studní. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác (nazývaný tiež Budínsky hrad), budova parlamentu, Margitin ostrov (Margit-sziget) či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, slávnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám. Spomínaný Budínsky hrad sa nachádza pozdĺž brehu Dunaja, ktorý Budapešťou preteká, a je spoločne s Andrássyho triedou zapísaný na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Čo by ste v Budapešti rozhodne nemali vynechať?

  • Výstup k Matejovmu chrámu s vežou Rybárskej bašty a s nádherným výhľadom na mesto
  • Prehliadku majestátnej budovy parlamentu a jeho okolia
  • Prechádzku na Margitin ostrov uprostred Dunaja, ktorý je jedným veľkým, udržiavaným parkom
  • Preskúmanie jednej z najvýznamnejších ulíc Budapešti, Váci utca, ktorá je ukážkou meniacich sa architektonických štýlov 19. a 20. storočia
  • Návštevu niektorých z budapeštianskych kúpeľov, napríklad termálnych kúpeľov Széchenyi, kde sa lieči reumatizmus, poruchy pohybového, dýchacieho a tráviaceho ústrojenstva, artritída a neuritída a ďalšie
Viac informácií
Budova parlamentu
Budova parlamentu
Kúpele v Budapešti
Kúpele v Budapešti
Tropicarium
Tropicarium