Vydajte sa do Maďarska, tentokrát nie k Balatonu ani do Budapešti, ale presne medzi tieto dve miesta - k menej známemu jazeru Velence. Čaká vás tu ubytovanie v luxusnom Vital Hoteli Nautis ****superior s polpenziou formou bufetu a dvojposchodovým wellness centrom s bazénmi, vírivkou, saunami aj cardio zónou. Pre deti je pripravený detský kútik aj ihrisko.

O ubytovaní

Vital Hotel Nautis ****superior leží v maďarskom mestečku Gárdony priamo na brehu jazera Velence, ktoré má rozlohu 27 km². Voda v jazere je bohatá na minerálne látky a má liečivé vlastnosti, v lete má príjemných 26 - 28 °C.

Do Budapešti a Balatonu je to odtiaľ len 50 km, môžete sa teda vydať na výlet za termálnymi kúpeľmi, historickými pamiatkami i gastronómiou. Kam sa ešte vybrať? Napríklad do termálnych kúpeľov Agárd (2 km) či na zámok Bory (13 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe Standard, ktorá je priestranná a je možné do nej umiestniť až 2 prístelky. Vybavená je televíziou, klimatizáciou, trezorom, minibarom, posedením, balkónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou. Nechýbajú tu ani župany a fén.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa podávajú maďarské i medzinárodné špeciality. Pochutnáte si tu na bohatých raňajkách a večeriach, ktoré sa podávajú formou bufetu. Do baru môžete zájsť na kávu či drink.

Kde budete relaxovať?

Pre dokonalú relaxáciu stačí zavítať do dvojposchodového wellness centra. Nájdete tu zážitkový bazén, detský bazén, sezónne vonkajšie bazény a vírivku. V saunovej časti je potom fínska sauna, sanárium, infra sauna, tepidárium, para, soľná komora, zážitkové sprchy, ľadová fontána a odpočiváreň s krbom.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pripravený vnútorný herný kútik, vonku potom zase detské ihrisko.

Niečo naviac

Vyblázniť sa môžete vo fitness centre, počas bowlingu či squashu, alebo skúste niektorý z vodných športov - kanoe, kajaky či loďky.

Vital Hotel Nautis ****superior

Holdfény sétány 9. , Gárdony
Maďarsko

+36 (22) 570 115

info@hotelnautis.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
100 m
Zástavka
0,7 km
Aquapark
2 km

Tipy na výlet

Jazero Velence Tip na výlet

Jazero Velence je tretím najväčším jazerom v Maďarsku a meno dostalo podľa Benátok (maďarsky Velence), ktoré pripomínajú množstvom drobných malebných ostrovov. Jazero leží príhodne zhruba v polovici cesty medzi Budapešťou a Balatonom a záujmu turistov sa teší predovšetkým od marca do októbra. Miestne vody sú lákavé ako pre rybárov, tak pre pozorovateľov vtáctva. Rôzne druhy vtákov nachádzajú útočisko na miestnych ostrovoch a brehoch, a tak miesto slúži tiež k výučbe. Vydať sa sem môžete na príjemný peší alebo cyklistický výlet.

Viac informácií
Budapešť
Kúpele v Budapešti
Budova Parlamentu