Užite si regeneračný pobyt v severnom Maďarsku v luxusnom 4* zámku, ktorý sa nachádza len 20 minút cesty zo Slovenska. Vyskúšajte vodné gymnastiku, cvičenie na kardio strojoch či telocvičňu. Po športe vám príde vhod odpočinok vo fínskej alebo bio saune a následný relax vo vírivke alebo jednom z bazénov. Pochutnáte si tu na polpenzii.

O ubytovaní

Hotel Fönix Medical Wellness Resort **** sa nachádza v mestečku Nógrádgárdony neďaleko hraníc so Slovenskom. Tvorí ho nádherná historická budova dvojposchodového klasicistického zámku z roku 1894 uprostred anglického parku, a tak si tu budete pripadať ako v rozprávke. Okolie tvorí kúzelná prírodná rezervácia Palóc Grand Canyon v údolí rieky Ipoly, ktorej krásy môžete objavovať po turistických trasách. V neďalekom Szécsény (13 km) nájdete príjemnú pešiu zónu, barokový zámok aj obľúbenú šikmú požiarnej veža. Milovníci histórie môžu vyraziť na hrad Hollókői (20 km) alebo na zrúcaninu Sanda (34 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Standard. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Tešiť sa môžete na pestré bufetové raňajky a výborné večere. Po dohovore je možné zabezpečiť tiež obedy výberom jedál à la carte. Šéfkuchár miestnej reštaurácie pripravuje moderné jedlá s ohľadom na sezónnosť, čerstvosť a lokálny pôvod surovín. Reštaurácia má krásny výhľad do záhrady, počas leta je v prevádzke terasa. V pestrej ponuke si vyberú aj vegetariáni, celiaci a ľudia s potravinovými alergiami.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness si užijete skvelý relax. K dispozícii sú vonkajší, vnútorný i zážitkový bazén, vírivka a sauny (fínska a bio). Na odpočinok nabáda slnečná terasa. Ku skutočnej dokonalosti si stačí vybrať niektorú z mnohých druhov masáží.

Niečo naviac

Pre športovcov je pripravené dobre vybavené fitness centrum i zázemie pre stolný tenis. Môžete ďalej vyskúšať aktivity ako aquariding či aquagymnastiku.

Fönix Medical Wellness Resort ****

Kórház utca 1 , Nógrádgárdony
Maďarsko

+36 35 371 527

recepcio@fonixresort.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zadarmo

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
11 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zástavka
19 m