Užite si relaxačný pobyt len 400 m od pláže obľúbeného jazera Balaton v renovovanom štvorhviezdičkovom penzióne Admirál Family Resort. Na 2 000 m² veľkej záhrade hotela si môžete oddýchnuť pod slnečníkom na lehátku a pri vonkajšom bazéne, kde je možné aj grilovať. Využiť môžete tiež parádne wellness centrum partnerského hotela Kristály Hotel Keszthely **** s vírivkou, soľnou miestnosťou a 3 druhy sáun. Vďaka balíčku získate aj napríklad vstup do Múzea Balaton či na blízku pláž alebo zľavu na zapožičanie bicyklov.

O ubytovaní

Admirál Family Resort **** je krásny penzión v meste Keszthely len 400 metrov od Balatonu a 1,2 km od centra. Užijete si tu kombináciu pokojného života v blízkosti prírody, možnosti športu na blízkej cykloceste a služieb v centre mesta.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete vo dvojlôžkových izbách Superior, ktoré v roku 2020 prešli kompletnou renováciou. Každá izba je vybavená televíziou, WiFi pripojením, písacím stolom so stoličkou, samostatným WC a vlastnou kúpeľňou. Niektoré z izieb majú terasu či balkónik.

Na čom si pochutnáte?

Penzión nemá vlastnú reštauráciu, naraňajkujete sa však formou bufetu priamo v ňom. Večeru vám však prichystá partnerský hotel Keszthely Hotel Superior ***, kde môžete prípadne zostať aj o trochu dlhšie a dopriať si nejaký kokteil v miestnom bare.

Kde budete relaxovať?

Na obrovkej záhrade penziónu je k dispozícii vonkajší bazén s lehátkami a slnečníkmi, za horšieho počasia môžete načerpať sily vo wellness partnerského hotela Keszthely Hotel Superior ***.

Cestujete s deťmi?

Na záhrade penziónu je okrem bazéna s lehátkami i skvelé detské ihrisko s trampolínou.

 Admirál Family Resort ****

Admirál Family Resort ****

Pázmány Péter utca 1. , Keszthely
Maďarsko

+36 83 314 368

info@admiralpanzio.hu

Check In
15:00 - 17:00
Check Out
10:30
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 1 800 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Vzdialenosť od jazera
0,4 km
Zastávka
0,6 km