Vydajte sa do Hotela Majerik ***, ktorý leží len 100 metrov od termálneho jazera Hévíz, ku ktorému dostanete vstupenku na 3 hodiny. Čaká vás ubytovanie v komfortných izbách a tiež chutná polpenzia v hotelovej reštaurácii. Za príplatok si zapožičajte bicykle, alebo doprajte niektorú z wellness procedúr.

O ubytovaní

Hotel Majerik *** leží v centre maďarského kúpeľného mesta Hévíz iba 400 m od slávneho termálneho jazera s kúpeľmi. Malebné historické centrum mesta s promenádou a známymi farmárskymi trhmi doslova láka na príjemné prechádzky. V blízkom Keszthely (6 km) navštívte nádherný zámok Helios alebo zaujímavé múzeá - napríklad tortúry či vína. Brehy jazera Balaton sú vzdialené len 7 km - vydajte sa na romantickú plavbu loďou. Krásy okolitej Balatonskej vrchoviny môžete preskúmate pešo či v sedadle bicykla po mnohých turistických trasách.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s balkónom. K vášmu pohodliu budete mať v izbe k dispozícii televízii, WiFi pripojenie, chladničku, telefón a vlastnú kúpeľňu s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Tešiť sa môžete na špeciality maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Ráno si v hotelovej reštaurácii vychutnáte raňajky vo forme bohatého bufetu. Večer sa tu servírujú večere. Ak dostanete chuť na obľúbený nápoj, vydajte sa do lobby baru.

Kde budete relaxovať?

Oddýchnite si v hotelovej saune alebo si doprajte niektorú z masáží a kozmetických procedúr.

Majerik Hotel ***

Majerik Hotel ***

Ersébet Királyné u. 9 , Hévíz
Maďarsko

+36 20 298 7006

info@majerikhotel.hu

Check In
13:00 - 20:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 2 000 Ft/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od jazera
0,4 km
Zastávka
100 m