Chcete si užiť relaxáciu v termáloch? Tak sa vydajte do Maďarska, konkrétne do mestečka Harkány. V Park Hoteli Harkány *** vás čaká ubytovanie v izbe podľa výberu, polpenzia formou bufetu aj neobmedzené wellness s bazénom, vírivkou a saunou. A až vás wellness unaví a zatúžite po horúcej termálnej vode, len prejdete na protiľahlý chodník. Termálne kúpele Harkány totiž ležia len 10 m od hotela.

O ubytovaní

Park Hotel Harkány nájdete v meste Harkány, ktoré patria k najvyhľadávanejším termálnym kúpeľom v Maďarsku. Vďaka polohe na juhu krajiny neďaleko hraníc s Chorvátskom tu panuje takmer stredomorská klíma, ktorá je pre odpočinkovú dovolenku úplne ideálna.

Hotel bol po celkovej rekonštrukcii znovuotvorený v roku 2021. Areál sa skladá z celkom 4 hotelových budov umiestnených v rozľahlej záhrade. Jednotlivé budovy sú prepojené presklenou chodbou.

Obrovskou výhodou ubytovania v Park Hoteli Harkány je, že leží iba 70 m od známeho kúpeľného komplexu Harkány Spa. Na výlet sa môžete vydať do neďalekého mesta Pécs (27 km), kde sa miešajú stopy antiky, kresťanstva, islamu i judaizmu. Množstvo starobylých pamiatok zabezpečilo Pécsi dokonca miesto na Zozname pamiatok UNESCO. Dominantou mesta je katedrála z 11. storočia a k zaujímavým zážitkom patrí exkurzia do tajomného podzemného labyrintu či návšteva svetoznámej manufaktúry na porcelán a keramiku Zsolnay. Obľúbenými výletnými cieľmi sú tiež hrad Siklós (5 km) vo vedľajšej obci alebo kopcovitá vinárska oblasť Villány, ktorej krásy je možné objavovať po vinárskej ceste Villány-Siklós.

Kde budete spať?

Izby Standard s rozlohou 18 m² sa nachádzajú v budove C, súčasťou ktorej je aj wellness a reštaurácia. Okrem pohodlnej postele patrí k vybaveniu WiFi pripojenie, minibar a televízia. K izbe patrí aj vlastná kúpeľňa. Do izby je možné umiestniť 1 prístelku.

Izby Comfort s rozlohou 20 m² sa nachádzajú v budove B ležiacej v príjemnom prostredí hotelového parku. Izby sú zariadené v rustikálnom štýle a majú drevené podlahy a drevom obložené stropy. Okrem pohodlnej postele patrí k vybaveniu WiFi pripojenie, minibar a televízia. K izbe patrí aj vlastná kúpeľňa. Do izby nie je možné umiestniť prístelku.

Izby Superior s rozlohou 25 m² sa nachádzajú v budove D poskytujúcej najvyššiu úroveň komfortu. Vďaka veľkému priestoru a modernému vybaveniu tieto izby uspokoja aj náročných hostí. Okrem pohodlnej manželskej postele patrí k vybaveniu klimatizácia, WiFi pripojenie, minibar a LCD televízie. K izbe patrí aj vlastná kúpeľňa a balkón. Do izby je možné umiestniť 1 prístelku.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii s terasou ochutnáte špeciality tradičnej maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Raňajky aj večere pre hotelových hostí majú formu bohatého bufetu. V priebehu dňa je možné objednávať pokrmy à la carte.

Súčasťou hotela je aj príjemná kaviareň s ponukou kávových špecialít a domácich dezertov.

Kde budete relaxovať?

Hotel má vlastné moderné wellness centrum. Nájdete v ňom rekreačný bazén, priestrannú vírivku, zážitkové sprchy a odpočinkovú zónu s pohodlnými lehátkami. Pre milovníkov saunovania sú tu hneď 3 druhy sáun – fínska, svetelná a infra. Ak zatúžite po ešte väčšej dávke relaxu, môžete si deň spríjemniť masážami a ďalšími wellness procedúrami.

Park Hotel Harkány ***

Park Hotel Harkány ***

Bajcsy-Zsilinszky u. 5-7. , Harkány
Maďarsko

+36 30 160 2532

info@parkhotelharkany.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 19 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zástavka
0,3 km

Tipy na výlet

Termálne kúpele Harkány

Termálne kúpele HarkányTip na výlet

Termálne kúpele Harkány sú vychýrené hlavne pre svoju svetovo unikátnu liečivú vodu, ktorá už pomohla mnohým návštevníkom pri liečbe reumatických, pohybových, gynekologických či kožných ochorení. Príďte si aj vy oddýchnuť do vonkajších i vnútorných bazénov s vodou obsahujúcou vzácny karbonylsulfid, ktorý bol objavený práve v tejto lokalite. V celoročne otvorených kúpeľoch vás čaká oddych v relaxačných bazénoch, nechýba tu tiež plavecký, zážitkový či detský bazén so šmýkačkami či toboganmi. O zábavu sa postarajú tiež ihriská priamo v areáli kúpeľov.

Mesto Harkány
Mesto Harkány
Zoo & Aquarium v Pécsi
Zoo & Aquarium v Pécsi
Mesto Pécs
Mesto Pécs