Vydajte sa do (bavorského) raja dobrého jedla, krásnej prírody a zvučnej hudby a užite si dovolenku v Hoteli Rupertihof. Čaká vás bohatá polpenzia, vstup do blízkych kúpeľov s bazénmi a saunami a večery s hudobným sprievodom.

Štýlové ubytovanie v horskom prostredí

Hotel Rupertihof leží v bavorskom mestečku Ainring pri hraniciach s Rakúskom, preto odtiaľ môžete cestovať po pamätihodnostiach oboch krajín. Odporúčame výlet do Salzburgu, je to len 5 km.

Čaká vás ubytovanie v komfortných izbách s kúpeľňou so sprchou a WC, TV a u väčšiny izieb aj s balkónom. Ubytovanie je naozaj štýlové, atmosféra bavorských Álp s vami bude na každom kroku.

Pokiaľ ide o jedlo, máte sa skutočne na čo tešiť. Hotel si zakladá na domácej strave a produktoch od miestnych farmárov. V ústrety tu vychádzajú vegetariánom a na požiadanie aj vegánom. Raňajky sa podávajú formou bufetu a na večeri si pochutnáte na bavorskom bufete alebo na štvorchodovom menu.

Niekoľkokrát do týždňa sa v hoteli konajú hudobné vystúpenia Thomasa Bergera, ktorý spája folklórne tradície s ľudovou zábavou.

Dvojnásobná oáza oddychu a wellness

V hotelovom wellness nájdete krytý bazén, vírivku, sauny, parný kúpeľ a relaxačnú miestnosť. Uvoľní vás tiež borovicový penový kúpeľ, kde sa prírodné vône a horúca voda spájajú do príjemného zážitku.

Len pár minút pešo od hotela sa navyše nachádzajú kúpele Bergerbad so širokou ponukou wellness procedúr. Sem máte bezplatný vstup, aby ste si svoju dovolenku ešte viac užili. Celoročne je tu prístupný vonkajší bazén vyhrievaný na 30 °C.

Tipy na výlet

Ski Neukirchen am Teisenberg

Ak by ste si radi zalyžovali mimo obrie preplnené strediská na nenáročnom teréne, vyrazte do Neukirchen am Teisenberg. Kúsok od mesta sa nachádza lanovka na miestnu horu, z ktorej sa preveziete krásne 3 km. Čím dlhšie oblúčiky budete svojou jazdou tvoriť, tým viac si vychutnáte tunajšie krásne prostredie.

Lyžovanie v Götschene

V bavorskom Götschen si na svoje príde lyžiar každej kategórie. Začnite pozvoľna na malej zjazdovke, postupne prejdite na veľkú alebo navštívte snowpark a ukážte, čo dokážete na doske. Stredy v Götschen patria seniorom, ktorí lyžujú za polovicu. V piatok sú všetci pozvaní na nočné lyžovanie na osvetlenej zjazdovke od 18:00 do 21:30 hodín. Sobota je rodinný deň, s deťmi si zašportujete s 20% zľavou na celodenné alebo dvojhodinové vstupné.

Ski resort Jenner – Königssee

Zalyžujte si v Národnom parku Berchtesgaden s výhľadom na jazero Königsee. Tento parádny zážitok vám poskytne ski resort Jenner - Königssee. Tunajšie zjazdovky sú určené najmä stredne pokročilým lyžiarom, aj začiatočníci tu ale majú viac ako tri kilometre vhodného svahu. Za skvelým lyžovaním vás vyvezie celkom osem lanoviek a vlekov, počítať môžete so zasnežovaním až do začiatku apríla.

Hotel Rupertihof ***

Rupertiweg 17, Ainring
Nemecko

+49 08654 48830

info@ruperti-hotels.de

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané