Ubytovanie s výhľadom na Dachstein

Pension Bachseitenhof sa nachádza v pokojnom prostredí blízko lesa v mestečku Radstadt a je obklopený alpskými štítmi.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou a TV s plochou obrazovkou. Izby sú zariadené príjemným dreveným nábytkom a väčšina z nich má aj balkón. Z okna sa vám naskytne výhľad na jazero, záhradu alebo ľadový masív Dachstein.

K relaxácii poslúži sauna, kam máte po celú dobu pobytu neobmedzený vstup. Pre všetkých hostí je tiež k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom, biliardom a stolným tenisom. Polpenzia sa podáva v príjemnej reštaurácii, tešte sa na raňajky formou bufetu a trojchodové večere.


Penzión stojí len 500 metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku strediska Fageralm-Reiteralm, takže za zimnými športmi sa môžete vydať pešo.

Tipy na výlet

Ski resort Reiteralm

Reiteralm je jedným z najlepších lyžiarskych stredísk s možnosťou lyžovania na dlhých širokých svahoch, kde sa v zimnej sezóne spoľahlivo drží sneh. Rezort vznikol spojením lyžiarskych možností na štyroch horách. Môžete tu vyskúšať hranice svojich schopností - ako rýchlo zvládnete jazdiť, na čo všetko si trúfnete na freeride? Možno cestujete s deťmi a radšej by ste navštívili Kinderland Rainbow-Alm. Deti sa tu naučia lyžovať zábavnou formou medzi rozprávkovými figúrkami a skutočnými iglu.

Ski resort St. Martin

Ani milovníci bežkovania neodídu z rakúskych Álp nespokojní. V Ski rezorte St. Martin neďaleko Salzburgu máte na výber z viac ako 30 km bežkárskych tratí. Ich kvalita je denne sledovaná a udržiavaná. Či už uprednostňujete športový štýl korčuľovania alebo klasickú techniku jazdy, užijete si malebné trasy s výhľadom na Tennengebirge a Dachsteinský masív.

Termálne kúpele Amadé

Užite si kúpanie s výhľadom na alpskú krajinu. Termálne kúpele Amadé sa nachádzajú v Altenmarkte. V kúpeľoch môžete navštíviť mnoho druhov sáun, zaplávať si v bazéne alebo zajazdiť si na tobogánoch. Niekoľko bazénov je tu krytých a vonku sú dva veľké vyhrievané bazény. Návštevníci prichádzajú do kúpeľov počas celého roka. Voda je obohatená o liečivú soľ z preslávenej soľnej bane Bad Ischl v Hornom Rakúsku. Všetky bazény, okrem športového bazéna, detského bazéna a surfovacej lagúny, obsahujú 1,5 - 2,5 % soľného roztoku. Slaná voda má pozitívny účinok na pokožku a dýchací systém. Soľ inhalovaná v parnej jaskyni alebo aplikovaná počas pobytu v saune má okamžité účinky. Medzi hlavné atrakcie Amadé patrí surfovacia lagúna, šmýkačky, soľné bazény s rôznymi koncentráciami soli a športový bazén s dvomi potápačskými doskami.

Pension Bachseitenhof

Bachseitenweg 12, Radstadt
Rakúsko

+43 664 324 3460

info@bachseitenhof.at

Check in
15:00 - 19:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 7 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,5/5
Celkom 2 hodnotení