Soľná komora je jednou z najkrajších oblastí Rakúska. Užite si výhľad na hory z bazéna v Spa Hoteli Erzherzog Johann **** a čerpajte ďalšie výhody, ako je bohatá polpenzia, masáž, alebo zľavová karta Salzkamer Summer Card.

O ubytovaní

Spa Hotel Erzherzog Johann **** je luxusný hotel v obklopení alpských hôr a jazier, v pokojnom štajerskom mestečku Bad Aussee, v regióne tzv. Soľnej komory. Hotel je elegantne zariadený a kladie sa tu dôraz na tradíciu a rodinnú atmosféru. Jednoznačne najväčším lákadlom sú miestne nádherné jazerá, urobte si výlet k najväčšiemu štajerskému jazeru Grundl, a ďalším nemenej krásnym jazerám Sommersberg či Toplitz. Milovníkom turistiky nesmie uniknúť chodník Altaussee s perfektnými výhľadmi na Dachstein. V zime si vyhraďte čas na lyžovačku ako v skiareáli Loser, tak i Tauplitz. Nebudete sa vedieť rozhodnúť, kde ste si lyžovanie užili viac.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe Classic s TV, minibarom, telefónom a vlastnou kúpeľňou s vaňou, fénom, hotelovými uteráky a WC.

Na čom si pochutnáte?

Tunajšie reštaurácie sa pýšia tradičnou štajerskou kuchýň zo surovín z miestnych fariem. Tešiť sa môžete aj na široký sortiment kvalitných vín. Za pekného počasia si jedlo užijete v ružovej záhrade alebo na terase.

Lyžovanie v Tauplitz Tip na výlet

Areál Tauplitzalm nájdete prevažne na slnečnej terase nad úrovňou lesov a tak si môžete byť istí, že budete mať dostatok priestoru na vaše carvingové oblúky aj na jazdenie freeride, teda mimo zjazdovku vo voľnom priestore a v hlbokom snehu. V prepojenom areáli, ktorý sa nachádza nad horskými jazerami, vás čaká viac ako 40 km zjazdoviek, skibus zadarmo aj perfektne upravené trate. Bežkári na náhornej plošine zase ocenia miestny bežkársky chodník Freiberg.

Kde budete relaxovať?

V hoteli nájdete aj wellness centrum, kde si zaplávate v bazéne s nádherným výhľadom na Alpy. K dispozícii je vám tiež presvetlená telocvičňa a ujsť by ste si nemali nechať ani tunajšie relaxačné procedúry.

Spa Hotel Erzherzog Johann ****

Kurhausplatz 62, Bad Aussee
Rakúsko

+43 3622 525 07 674

info@erzherzogjohann.at

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 14 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zástavka
0,1 km
Aquapark
2 km