Vrelú pohostinnosť a typický kolorit Tirolska nájdete v Hoteli Schachtnerhof ***. Čaká vás polpenzia, špeciality z organických surovín od miestnych farmárov a hotelové solárium. V okolí sa nachádza množstvo perfektne upravených lyžiarskych zjazdoviek, priestor pre adrenalínové športy aj neopakovateľné turistické trasy.

Tirolská idylka v Hoteli Schachtnerhof ***

Hotel Schachtnerhof *** vás vrelo privíta priamo v srdci turistami vyhľadávaného mestečka Wörgl. Ponúka ubytovanie v izbách s kráľovskou posteľou pre dvoch. V izbe na vás čaká televízia, telefón a WiFi, nechýba vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom na vlasy.

V reštaurácií hotela si môžete pochutnať na skvelej polpenzií. Každé ráno pre vás budú pripravené raňajky formou bufetu, poobede sa môžete tešiť na olovrant (kávu a zákusok) a večer príjemne zakončíte trojchodovou večerou. Práve v reštaurácií Hotela Schachtnerhof *** máte jedinečnú príležitosť ochutnať špeciality tradičnej tirolskej a alpskej kuchyne. V ponuke sú tiež svetové pochúťky alebo výber z vegetariánskych jedál. Tunajší kuchári si potrpia na kvalitné a organické potraviny, preto väčšinu surovín odoberajú od miestnych farmárov. Súčasťou hotela je aj bar.

Ak práve nesvieti slnko, môžete bronzovo opálenú pokožku získať vďaka neobmedzenému vstupu do hotelového solária.

Jedinečné výhľady počas lyžovačky

Priamo pred hotelom zastavuje skibus, ktorým sa dostanete k blízkym zimným strediskám. Lyžiarsky svet "SkiWelt" (17 km) si môžete predstaviť ako perfektné miesto pre zimnú lyžovačku. Nachádza sa v oblasti miest Hopfgarten, Kelchsau, Itter a Wörgl, ktoré siahajú až do výšky 1 800 m n. m. Sú známe perfektne upravenými zjazdovkami s výhľadmi na okolité hory a kopce, ktoré vyrážajú dych. Vďaka nim sa lyžovanie mení na jedinečný a neopakovateľný zážitok. V oblasti sa nachádza aj úsek z Kitzbühel a Kirchbergu do Paß Thurn Resterhöhe, kde si môžete zalyžovať po 35 kilometroch prepojených zjazdoviek.

Tipy na výlet

Ski resort Markbachjoch

Na lyže môžete v oblasti Wildschönau v Tirolsku vyraziť napríklad do ski resortu Markbachjoch. Pre vás (a tiež pre vašich kolegov snowboardistov) sa tu nachádza 24 km zjazdoviek a 12 vlekov. Areál prilieha k mestu Niederau a je vhodným miestom pre stredne pokročilých lyžiarov. Ponuka aprés-ski je tiež bohatá.

Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau

Hneď za malebnou tirolskou dedinkou Alpbach príroda stvorila svah vhodný na lyžovanie, dnes tu teda nájdete plnohodnotný ski areál s prevahou červených zjazdoviek. K pohodovým tratiam na horských lúkach sa odtiaľto dostanete tiež, a to kabínovou lanovkou z dedinky Auffach. V areáli nájdete vyše 40 lanoviek vrátane tých kabínových, viacsedačkových i detských. Pre deti je tu pripravený detský klub, lyžiarske školy aj detské zjazdovky.

Mesto Kufstein

Mesto Kufstein sa nie neprávom prezýva "perlou Tirolska". Zaujme nielen krásna okolitá príroda, kultúrne vyžitie v mestečku a množstvo štýlových reštaurácii, kaviarní a barov, ale taktiež pamiatky. Dominantou mesta je pevnosť Festung Kufstein s národopisným múzeom. Vo veži hradu nájdete najväčšie vonkajšie varhany na svete, ktoré každý deň na poludnie znejú po celom meste a okolí.

Hotel Schachtnerhof ***

Salzburgerstraße 6, Wörgl
Rakúsko

+49-3080-922645

travelking@toffery.com

Check in
13:00 - 23:00
Check out
7:30 - 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané