Doprajte si aktívnu dovolenku v rakúskych Alpách v Penzióne Savisalo *** s českým personálom. V obľúbenej turistickej lokalite Ramsau am Dachstein sa tešte na raňajky i vstup do sauny a parnej sprchy. Pre deti je tu detský kútik a ihrisko.

Penzión s českým personálom v alpskej prírode

Vydajte sa na dovolenku do penziónu Savisalo ***, ktorý nájdete v obľúbenej turistickej lokalite v Ramsau am Dachstein v rakúskych Alpách, a ktorý je jedným z mála penziónov v zahraničí, v ktorom sa nemusíte báť jazykovej bariéry - obslúži vás totiž český personál.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách s televíziou s českými programami a vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha). V každej izbe sa nachádza minibar. V reštaurácii sa pre zmenu môžete tešiť na domácu kuchyňu a pravé plzenské pivo. Ak prídete s deťmi, uvítate nový detský kútik.

Rakúske Alpy - raj pre všetkých lyžiarov

  Hauser Kaibling - Planai - Hochwurzen - Reiteralm. Všade okolo vás na dojazd pár kilometrov sa to len hemží skiareálmi, ktoré sa dohromady pýšia 130 km zjazdoviek. Patrične dlhé trate potešia každého lyžiara i snowboardistu.

Ďalej tu nájdete niekoľko snowparkov a 53 lyžiarskych chát. O vaše lyžiarske vybavenie bude na penzióne postarané, k dispozícii je hosťom vyhrievaná lyžiareň.

Ak vyrážate na dovolenku s deťmi, navštívte Kali's Magical Winter World so 16 vlekmi a 25 km zjazdoviek. Zábavné parky, lyžiarske a snowboardové školy, magické chaty a ešte oveľa viac - to všetko vás čaká práve tu.

Tipy na výlet

Ski region Dachstein West

Tento región sa nachádza v oblasti Dachstein-Salzkammergut medzi svetoznámou idylickou dedinkou Hallstatt a dedinou Annaberg. Rozvinula sa tu špičková lyžiarska oblasť s modernými zjazdovkami, lanovkami, tradičnými horskými chatami a cenovo dostupnými ski passmi. K dispozícii je 14 zjazdoviek aj snowpark pre freestylerov.

Ski areál Schladming

Pôvodne historické banské mesto, dnes vyhlásené stredisko zimných športov, vám ponúka zjazdy zo štyroch prepojených vrcholov Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen a Reiteralm. Celkovo tak môžete na jeden skipass prejsť až 123 km zjazdoviek rôznych obtiažností. Najbližšia zjazdovka vedúca na vrchol Planai sa nachádza v príjemných zalesnených oblastiach a poskytuje príjemné červené až čierne trasy, na ktorých sa jazdia aj preteky svetového pohára.

Kúpele Lungötz Forest

Idylické prírodné kúpalisko uprostred lesov je tým pravým miestom, kde načerpať energiu a zahodiť starosti nahromadené zo života v rušných mestách. Strávite deň zábavou a kúpaním vo vode s celkovou plochou 2000 m². Započítava sa jazero aj detské bazény s toboganmi. K dispozícii je aj stolný tenis alebo ihrisko na plážový volejbal.

Penzion Savisalo ***

Leiten 324, Ramsau am Dachstein
Rakúsko

+420 732 649 952

info@savisalo.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 15 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,82/5
Celkom 51 hodnotení