Spoznajte obľúbenú časť rakúskych Álp s nedotknutou prírodou - Korutánsko. Ubytujte sa v ekologicky šetrnom hoteli Biolandhaus Arche v mestečku Eberstein, kde vás čaká polpenzia, vstup do sauny, pary a infrakabíny. Tešte sa aj na 10% zľavu na masáž.

Korutanské jazerá Tip na výlet

Korutany sú skvelou oblasťou na výlety na bicykloch či túry, pochváliť sa totiž môžu nádhernou prírodou a veľkým množstvom jazier. Najväčšie jazero v celých Korutanoch je Wörther See. Jazero Klopeiner See je pre zmenu najteplejším jazerom v celej Európe. Jeho čistota je až prekvapujúca - tyrkysové zafarbenie uchváti všetkých návštevníkov. Jazero tiež poskytuje ideálne podmienky pre cyklistiku, vedie okolo neho výborná cyklotrasa. Neďaleko Klopeinského jazera sa potom nachádzajú ďalšie: Kleinsee, Turner See, Tomerteich a Völkermarkter Stausee, ktoré vytvára rieka Dráva. Lokalita je tak skvelou voľbou pre vychádzky do okolia.

Viac informácií

Oddýchnite si v hoteli ďaleko od civilizácie

Ubytujte sa v rodinnom hoteli Biolandhaus Arche ***, ktorý už 27 rokov prevádzkuje rodina Tessmann. Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí uprostred lesov a lúk, takže tu ľahko zabudnete na každodenný stres, Biolandhaus Arche patrí k prvým hotelom zameraným na eko turistiku.

Ubytovaní budete v štýlovo zariadených izbách, ktoré sú vybavené výhradne prírodnými materiálmi.

Vynikajúca kuchyňa z lokálnych surovín

Biolandhaus Arche vás dostane aj kuchyňou - podáva sa tu výhradne vegetariánska strava. Ak máte z tohto typu pokrmov obavy, môžete ich hodiť za hlavu. Lahodná domáca kuchyňa sa skladá výhradne z čerstvých surovín, vrátane miestnych byliniek a zaručene si ich nebudete vedieť vynachváliť.

Každý deň sa môžete tešiť na širokú ponuku ovocia a zeleniny, domáce pečivo, syry a ďalšie miestne pochúťky.

Načerpajte novú energiu v hotelovom wellness

Počas relaxačnej dovolenky nesmie chýbať ani každodenný vstup do wellness s rozlohou 80 m², kde si užijete v popoludňajších hodinách relax vo fínskej a parnej saune a infračervenej kabíne. Neobvykle je súčasťou relaxačnej zóny aj knižnica, kde si môžete vypožičať knihu k odpočinku.

Biolandhaus Arche ***

Vollwertweg 1a , Eberstein
Rakúsko

+43 4264 8120

hotel@bioarche.at

Check in
od 15:00
Check out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 8 - 14 €/deň
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
40 km
Zastávka
1,5 km
Aquapark
8 km
Zjazdovka
32 km

Tipy na výlet