Prežite dovolenku v rakúskych Alpách v Hoteli Berghof *** v obľúbenej lokalite Tauplitzalm. V cene máte polpenziu, neobmedzený vstup do sauny aj stolný tenis a šípky. Vítané sú rodiny s deťmi i psami. Hotel stojí pri stanici lanovky a blízko jazera.

Tauplitz Tip na výlet

Región Tauplitz siaha až do nadmorskej výšky takmer 2 000 m n. m. a rozhodne má čo ponúknuť v podobe krásnej horskej prírody a dokonalého pokoja. Obľúbené cyklotrasy vedú od zámku Trautenfels v Ennstal cez rašelinisko Laasen a národnú chránenú oblasť Ödense. Dostať sa po nich môžete až k Hallstattskému jazeru. Po turistických trasách môžete zase spoznávať miestne ľadovcové jazerá, lúky a nádherné výhľady napríklad z vrcholov Tranweng, Almkogel a ďalších.

Pobyt v hoteli pri lanovke

Hotel Berghof *** stojí v 1 650 m n. m. v obľúbenej lokalite Tauplitzalm v rakúskych Alpách. Priamo pri hoteli nájdete stanici štvorsedačkovej lanovky.

Ubytovaní budete v izbách typu Standard vybavených veľkou manželskou posteľou, TV, telefónom, vlastnou kúpeľňou a čiastočne aj balkónom.

V hotelovej reštaurácii sa zameriavajú na rakúskej špeciality, pochutnáte si tu na polpenzii zloženej z raňajok formou bufetu a trojchodových večerí. Posedenie vás čaká buď vo vnútri alebo na vonkajšej terase s výhľadom na dachsteinské pohorie.

K relaxácii je k dispozícii sauna a infra kabína, aktívne sa môžete venovať šípkam či stolnému tenisu. Deti sa zabavia v detskej herni.

Nádherné rakúske Alpy a horské jazerá

Neďaleko sa nachádza hneď šesť alpských jazier, z ktorých jedno patrí hotelu a je vhodné na rybárčenie. Tunajšia krajina je nádherná a stojí za to vydať sa za pešou turistikou. Keď vyčerpáte možnosti v najbližšom okolí, zájdite si tiež do tzv. Soľnej komory so 76 jazerami, ľadovými jaskyňami a soľnými baňami.

Hotel Berghof Tauplitzalm ***

Tauplitzalm 19, Tauplitzalm
Rakúsko

+43 3688 2325

info@berghof-tauplitz.at

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik iba v letnej sezóne za poplatok 20 €
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
1,2 km
Zastávka
1,4 km
Zjazdovka
30 m