Prežite dovolenku v krásnej prírode rakúskych Álp v Salzbursku. Uvíta vás rodinný Hotel Unterberghof ****, kde vás čaká polpenzia aj olovrant, neobmedzene sa vykúpete vo vyhrievanom bazéne a množstvo výhod vám poskytne Flachau Card zdarma. Deti do 10 rokov majú pobyt zdarma.

Flachau Tip na výlet

Užite si nedotknutú krajinu a hory Salzburských Álp v okolí turistického strediska Flachau. Pre malých i veľkých sú tu možnosti vyžitia od relaxačných kúpeľov až po adrenalínové atrakcie. Na svoje si prídu aj milovníci rybárčenia, kanoistiky či horolezectva. Zľavy na vstupy môžete získať vďaka Flachau Card, spýtajte sa na ňu vo svojom ubytovacom zariadení.

Rodinná atmosféra v 4 * alpskom hoteli

Hotel Unterberghof **** je nádherným miestom na pobyt v regióne Ski Amadé pri Salzburgu. Ubytovanie ponúka v útulných dvojlôžkových izbách a víta najmä rodiny s deťmi.

Izby sú zariadené podľa 4* štandardu a k ich vybaveniu patrí TV-SAT, rádio, telefón, trezor, minibar a kúpeľňa so sprchovým kútom, WC a sušičom vlasov. Niektoré izby majú aj vlastný balkón a hotel disponuje rovnako izbami s bezbariérovým prístupom.

V priestrannej reštaurácii sa môžete tešiť na polpenziu.

Relax na prvom mieste

Odreagujete sa vo vonkajšom vyhrievanom bazéne. K odpočinku poslúžia tiež hotelové kúpele, kde nájdete saunu, parný kúpeľ, soľnú komoru, tepidárium aj infračervenú kabínu.

Blízko hotela sa nachádzajú tiež zábavné ihrisko a letná bobová dráha. V pešej vzdialenosti nájdete turistické chodníky a všetky dôležité atrakcie strediska Flachau. Nenechajte si ujsť nádhernú okolitú prírodu, ani termálne kúpele Amadé.

Hotel Unterberghof ****

Unterberggasse 240, Flachau
Rakúsko

+43 664 583 5179

lackner@unterberghof.at

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
9 km
Zjazdovka
10 m

Tipy na výlet

Termálne kúpele Amadé

Užite si kúpanie s výhľadom na alpskú krajinu. Termálne kúpele Amadé sa nachádzajú v Altenmarkte. V kúpeľoch môžete navštíviť mnoho druhov sáun, zaplávať si v bazéne alebo zajazdiť si na tobogánoch. Niekoľko bazénov je tu krytých a vonku sú dva veľké vyhrievané bazény. Návštevníci prichádzajú do kúpeľov počas celého roka. Voda je obohatená o liečivú soľ z preslávenej soľnej bane Bad Ischl v Hornom Rakúsku. Všetky bazény, okrem športového bazéna, detského bazéna a surfovacej lagúny, obsahujú 1,5 - 2,5 % soľného roztoku. Slaná voda má pozitívny účinok na pokožku a dýchací systém. Soľ inhalovaná v parnej jaskyni alebo aplikovaná počas pobytu v saune má okamžité účinky. Medzi hlavné atrakcie Amadé patrí surfovacia lagúna, šmýkačky, soľné bazény s rôznymi koncentráciami soli a športový bazén s dvomi potápačskými doskami.

Lichtenštajnská tiesňava

Vydajte sa do jednej z najdlhších a najhlbších roklín v Alpách. Lichtenštajnská tiesňava ponúka pešiu cestu plnú zážitkov. Uvidíte nádherné strmé skaly, divoké pereje potoka aj úchvatné vodopády. Na výlet sa vopred pripravte a obujte si pevné topánky, budete ich v lokálnom teréne potrebovať.

Hallein

Hneď za rakúskymi hranicami leží historické mesto Hallein, kde môžete stráviť pokojne celý deň a nudiť sa rozhodne nebudete. Za netradičným zážitkom sa vydajte do miestnych soľných baní, dávnu históriu vám potom odkryje múzeum Keltov. Zastávku si urobte tiež v múzeu Tichej noci, aby ste sa dozvedeli čo najviac o vzniku a premenách jednej z najslávnejších vianočných piesní. A ak nebudete mať poznávania stále dosť, nie je nič jednoduchšie ako sadnúť na S-Bahn a priamou linkou dôjsť až do Salzburgu.