Malebná dedinka St. Martin leží uprostred nádhernej oblasti Lungau známej ako najslnečnejšia oblasť Rakúska. Ubytujte sa v Penzióne Gasthof Mentenwirt, ktorý leží doslova pár krokov od najbližšieho vleku a od množstva ski areálov. Môžete sa tešiť na skvelú polpenziu, novú saunovú zónu aj slovensky hovoriaci personál.

O ubytovaní

V Penzióne Gasthof Mentenwirt, ktorý sa nachádza v rakúskej obci Sankt Martin, sa jazykovej bariéry báť nemusíte. Personál hovorí česky aj slovensky, takže vašej rozprávkovej dovolenke nebude nič stáť v ceste. Okrem útulného a nadštandardne vybaveného penziónu si budete môcť užiť aj pestré výlety po okolí Lungau. Vydajte sa k rybníkom Baggerteich (cca 1 km), na hrad Mautendorf (8,4 km), prípadne k obľúbenému jazeru Millstättersee (47 km), alebo sa prevezte na bicykli po krásnej, dlhej Murradweg. V zime si potom užite viac než 300 km zjazdoviek so 60 modernými vlekmi v 4 rôznych skiareáloch, bežkárské trate, prírodné ľadové klzisko či dokonca curlingové priestory.

Kde budete spať?

Penzión Gasthof Mentenwirt disponuje izbami vybavenými nábytkom z borovicového dreva, sociálnym zariadením s WC a sprchou, rádiom, televíziou a pripojením k internetu. Väčšina izieb má balkón, z ktorého si užijete nádherný výhľad na trblietajúce sa hory Lungau.

Na čom si pochutnáte?

Pri pobyte tu sa do každého dňa vždy patrične posilníte. Deň začnete raňajkovým bufetom, ktorý vám dodá energiu. Okrem tradičnej a medzinárodnej kuchyne sa v reštaurácii môžete tešiť aj na pravé lungauské jedlá.

Hrad Mautendorf Tip na výlet

Slnečné hodiny nad bránami hradu Mautendorf pred stáročiami vítali obchodníkov a cestovateľov na ceste cez Alpy. Hrad fungoval ako mýtna brána a vznikol už v roku 1002 nášho letopočtu. Teraz sem mieria návštevníci, ktorí si chcú vychutnať stredovekú atmosféru hradu. Navštíviť môžete tiež múzeum s figurínami, ktoré majú za cieľ návštevníkom priblížiť každodenný život v stredoveku. Sami si taktiež môžete vyskúšať dobové oblečenie.

Kde budete relaxovať?

Po aktívne strávenom dni si zaslúžite poriadny relax pre telo i myseľ. Oddýchnite si v relaxačnej zóne s fínskou a infra saunou. Návštevu saunového wellness si môžete rezervovať na recepcii alebo dopredu e-mailom.

Gasthof Mentenwirt

St. Martinerstrasse 7, St. Michael im Lungau
Rakúsko

+43 664 4868 546

info@mentenwirt.at

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 15 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Česky hovoriaci personál

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,6 km
Zástavka
70 m
Zjazdovka
0,7 km