Užite si wellness pobyt v Hoteli Inovec *** uprostred prírody. V cene je chutná polpenzia, neobmedzený vstup do bazéna, sauny a fitness aj požičanie Nordic Walking palíc. Dieťa do 6 rokov má pobyt zdarma. Na výlet je to kúsok do Piešťan alebo Trenčína.

Ubytovanie v krásnej krajine pri Piešťanoch

Hotel Inovec *** poskytuje príjemné ubytovanie v malebnej slovenskej krajine a je blízko turistami vyhľadávaných hradov a miest.

Ubytovaní budete v priestranných dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Vybavené sú vlastnou televíziou, telefónom, chladničkou a kúpeľňou s WC. Zaistené je aj WiFi pripojenie.

Raňajky formou bufetu a trojchodové večere si vychutnáte v hotelovej reštaurácii, ku ktorej prilieha terasa s úchvatným výhľadom na okolité kopce.

Relaxujte podľa vašich predstáv

Niet nad odpočinok vo wellness. Ten si môžete dopriať neobmedzene vďaka vstupu do bazéna a sauny. Na objednanie je možné užiť si tiež širokú škálu masáží. Pre milovníkov pohybu sú k dispozícii vonkajšie športové ihriská a fitness centrum. Deti sa vyhrajú v detskom kútiku.

Za turistikou sa vydajte na Hrad Tematín, Čachtický hrad alebo do Čachtickej jaskyne. Blízko stoja dve turistické obľúbené mestá - Trenčín a Piešťany, kde sa môžete prejsť po kolonáde popri popíjaní minerálnych prameňov.

Tipy na výlet

Piešťany

Piešťany poskytujú veľa možností trávenia voľného času - od prechádzok po kúpeľnej kolonáde, cez menšie výlety do okolia, až po výlety do neďalekých Malých Karpát. Piešťany nie sú len kúpeľným mestom, pulzujú tiež históriou a kultúrou. V letných mesiacoch môžete navštíviť napríklad aj obľúbené hudobné festivaly Grape a Topfest. O zaujímavý program navečer sa postará napríklad Kursalon - Kúpeľná dvorana v centre mesta, kde sa odohráva množstvo kultúrno-spoločenských akcií (koncerty, tanečné večery, výstavy, divadelné predstavenia a pod.).

Hrad Beckov

Zrúcanina hradu Beckov sa nachádza na strmom a 60 m vysokom bradle nad mestom Beckov. Prvé zmienky o hrade siahajú až do 12. storočia. Hrad z počiatku tvorila štvorhranná veža s ochranou múrov a dvojposchodový palác, po následnej prestavbe boli zvýšené hradné veže a pristavený horný gotický palác s rytiersku sieňou a kaplnkou. Hrad je Národnou kultúrnou pamiatkou SR a jeho areál je verejnosti voľne prístupný.

Hrad Tematín

Zrúcaninu hradu Tematín nájdete v pohorí Povařský Inovec. Hrad bol postavený v 13. storočí a vystriedal mnoho majiteľov. V 18. storočí bol hrad ťažko zničený a od tej doby pustol. Zachovali sa obvodové múry a konštrukcie, ale aj architektonické detaily ako je vstupná brána a zvyšky atiky. Ku zrúcanine sa dá dôjsť po niekoľkých značených turistických trasách.

Hotel Inovec ***

Nová Lehota 4, Nová Lehota
Slovenská republika

+421 911 595 671

recepcia@hotelinovec.info

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 7 €/pobyt
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
3,4/5
Celkom 5 hodnotení