Podhájska, to je liečivá termálna voda, príjemné prostredie a hlavne relax. Penzión U Vodníka III ponúka ubytovanie len 300 metrov od areálu populárneho kúpaliska. Tešte sa aj na raňajky, masáž a vírivku, skrátka dovolenka plná odpočinku.

Ubytovanie len kúsok od areálu kúpaliska

Penzión U Vodníka ponúka pre svojich hostí ubytovanie, vďaka ktorému si dovolenku v obľúbenom kúpeľnom meste užijete na maximum. U Vodníka III *** sa môžete ubytovať v dvojlôžkových izbách s vlastným balkónom a navyše využívať aj strešnú terasu. Tento penzión je nový a moderne vybavený. Na kúpalisko sa odtiaľto dostanete v priebehu asi 5 minút chôdze.

V komfortne zariadených dvojlôžkových izbách nájdete tiež TV, chladničku, rýchlovarnú kanvicu, vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha) a balkón.

Ak dostanete chuť na niečo dobré, zájdite si do reštaurácie penziónu U Vodníka II *** priamo v areáli termálneho kúpaliska, kde budete mať na výber z niekoľkých druhov pokrmov - od sladkého až po kus šťavnatého mäsa.

Tipy na výlet

Termálne kúpalisko Podhájska

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogány, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Rímske kúpele v Podhájskej

Liečivú vodu slovenského “Mŕtveho mora” si ešte lepšie vychutnáte v štýlových Rímskych kúpeľov. Aj tu nájdete termálnu vodu (33 - 38 °C) a ideálne miesta na relaxáciu ako veľký sedací bazén, vírivku a sauny. Nechýba Kleopatrin kúpeľ, vaňové kúpele a masáže. Doprajte oddych celému telu - tunajšia voda je prospešná pre dýchacie cesty, kožu i na celý pohybový aparát.

Termálne kúpalisko Patince

Patince sú najjužnejšie položenou obcou na Slovensku. Termálne kúpalisko sa nachádza asi 2 km od obce. Svojich návštevníkov láka na 5 bazénov, tobogánový svet, občerstvenie a ďalšie atrakcie. Tešiť sa môžete na termálnu vodu, ktorá vyviera z hĺbky 160 - 200 m a má teplotu príjemných 27 °C.

Penzion U Vodníka

Železničná 307/27, Podhájska
Slovenská republika

00421(0) 907 980 977

uvodnika@podhajska.cc

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Oddelená fajčiarska a nefajčiarska časť
4,83/5
Celkom 411 hodnotení