Pre dokonalý relax nemusíte jazdiť až k Mŕtvemu moru. Ešte trvalejšie regeneračné účinky má totiž liečivá voda v Podhájskej. Vyberte si svoj ideálny pobyt v Penzióne Alfa a užite si 20 - 40% zľavu do kúpeľov a 10% zľavu na stravu.

Rímske kúpele v Podhájskej Tip na výlet

Liečivú vodu slovenského “Mŕtveho mora” si ešte lepšie vychutnáte v štýlových Rímskych kúpeľov. Aj tu nájdete termálnu vodu (33 - 38 °C) a ideálne miesta na relaxáciu ako veľký sedací bazén, vírivku a sauny. Nechýba Kleopatrin kúpeľ, vaňové kúpele a masáže. Doprajte oddych celému telu - tunajšia voda je prospešná pre dýchacie cesty, kožu i na celý pohybový aparát.

Dovolenka v penzióne pri termáloch

Penzión Alfa leží priamo v centre Podhájskej a k známemu termálnemu kúpalisku dorazíte v priebehu 10 minút chôdze. V každom štúdiu je pre hostí k dispozícii TV, kuchynský kút so základným vybavením a chladničkou, samozrejmosťou je aj vlastná kúpeľňa so sprchou. Vďaka ubytovaniu v štúdiách budete mať dostatok pokoja a výdatne si tak počas svojej dovolenky oddýchnete.

Ubytujte sa v Penzióne Alfa priamo v Podhájskej a liečivú vodu termálnych kúpeľov si naplno vychutnáte. Môžete si tu tiež dopriať relax v jedinečných Rímskych kúpeľoch, kde na vás čaká Kleopatrin kúpeľ, jakuza či bylinková a soľná sauna. Okrem známej fínskej sauny určite navštívte i trochu netradičnú slovenskú saunu.

Penzion Alfa

Belecká 72, Podhájska
Slovenská republika

+421 903 381 689

tvrdon@podhajska.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 4 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0 m
Vzdialenosť od kúpelov
1700 m
Zastávka
150 m
Aquapark
1700 m

Tipy na výlet

Termálne kúpalisko Podhájska

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogány, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Wellness Patince

Wellness Patince leží uprostred areálu termálneho kúpaliska Patince. Tešiť sa môžete napríklad na krytý bazénový svet, kde nájdete mimo iného i zážitkový bazén. Teplota liečivej termálnej vody v bazénoch sa pohybuje medzi 30 a 36 °C. Na výber tu budete mať z množstva atrakcií, napríklad hydromasáže, masážne vodné delá, masážne vodné postele, vodnú jaskyňu, vírivku alebo niekoľko druhov sáun – od fínskej, cez parnú až po bylinkovú. Dopriať si môžete aj najrôznejšie procedúry. Či už dávate prednosť masážam, zábalom, kúpeľom alebo trebárs kozmetickým službám.

Kúpele Dudince

Slovenské kúpele Dudince sú ideálnym miestom na pokojnú zdravotnú dovolenku. Podstúpiť tú môžete hneď niekoľko liečebných procedúr, ako sú napríklad minerálne kúpele, elektroliečby, vodoliečby, masáže, zábaly, bankovanie, joga a desiatky ďalších aktivít. Voda v kúpeľoch Dudince má viac ako 28 °C a obsahuje 6 blahodárne pôsobiacich minerálov. Lieči súčasne ochorenia pohybovaného aparátu a srdcovo-cievneho systému. Vodu podobného zloženia nájdete už len vo francúzskom Vichy. Zaujímavosťou je 32 dochovaných kamenných rímskych bazénov.