Dovolenka nemusí byť len o vylihovaní na lehátku, perfektne sa môžete odreagovať aj pri športe a ešte urobíte niečo dobré pre svoje zdravie! S ubytovaním v Penzióne Squash to pôjde samo - priamo v penzióne sa nachádzajú squashové kurty, skvelú lyžovačku si zas doprajete so zľavou na skipasy v Jasnej a so zľavnenými vstupmi sa zabavíte v aquaparkoch Tatralandia a Bešeňová. Ešte viac výhod zabezpečí Liptov Region Card.

Ubytovanie s množstvom športového vyžitia

Pokiaľ patríte medzi vyznávačov aktívnej dovolenky a najlepšie si oddýchnete pri športe, Penzión Squash v Liptovskom Mikuláši je pre vás tým pravým miestom. Z ubytovania budete mať blízko nie len na squashové kurty priamo v hoteli, ale tiež k neďalekému bowlingovému centru, susednej krytej plavárni s fitnes či zimnému štadiónu.

Chvíľky oddychu si doprajte v nedávno zrenovovanej dvojlôžkovej izbe s dreveným zariadením, v ktorej nájdete i káblovú televíziu, WiFi pripojenie či vlastnú kúpeľňu. Rodiny s deťmi a väčšie partie sa pohodlne ubytujú v apartmáne s manželskou spálňou a obývačkou, v ktorej vám gauč poslúži ako prístelka. V apartmáne naviac nájdete i vybavenú kuchynskú linku či kúpeľňu.

Ráno sa posilnite raňajkami formou studeného bufetu a vyrazte za aktívnym oddychom. Priamo v Penzióne si môžete zahrať squash, alebo sa vydajte do blízkych športovísk, aquaparkov či skiareálov.

Ráno skibusom do Jasnej, večer relax v termáloch

Zasnežená príroda na Liptove je neodolateľná pre všetkých nadšencov zimných športov. Vydajte sa na zimnú turistiku po vrchoch Chopku, Ďumbieru či Nízkych Tatier, prebrázdite krajinu na bežkách alebo si vezmite lyže či snowboard do jedného z množstva okolitých skiareálov. Z Penziónu Squash to nebudete mať ďaleko a naviac v zimnej sezóne vyráža zo zastávky blízko hotela skibus do obľúbeného strediska Jasná - Nízke Tatry (15 km).

Oddýchnite si od mrazu a prehrejte svoje telo v najznámejších aquaparkoch Slovenska. V Aquaparku Tatralandia (4 km) sa môžete vyblízniť v 10 celoročne otvorených bazénoch so 6 tobogánmi a nespočtomďalších atrakcii alebo si dopajte dokonalý relax v Keltskom saunovom svete a Wellness Centre. Vodný svet Bešeňová (18 km) vám zabezpečí perfektný relax v termálnej vode s teplotou až 39 °C či v rozsiahlom saunovom svete s rituálmi.

Tipy na výlet

Liptovský Mikuláš

Populárny Liptovský Mikuláš je ideálna destinácia na zábavnú dovolenku. Odtiaľto to totiž máte blízko ku všetkým najzaujímavejším atrakciám okolia: Liptovská Mara, Tatralandia, ZOO Kontakt, krásna príroda ... A čo Liptovský Mikuláš sám? Toto mesto je plné pamiatok, múzeí, zažiť tu môžete napríklad Jazz Fest, Liptov Fest (festival dobrého jedla, zábavy a zážitkov), Street Music Night a najrôznejšie koncerty. Hudobní nadšenci, športoví nadšenci a všetci, ktorí milujú zážitky, si tu prídu na svoje. Ak sa budete pohybovať po Liptove, zakúpte aj Liptov Region Card - kartu, vďaka ktorej budete môcť čerpať zľavy v aquaparkoch, lanovkách, jaskyniach, reštauráciách a rôznych kultúrnych pamiatkach. Na karte sú zľavy od 5% do 100%.

ZOO Kontakt

Dokonalá ZOO, z ktorej si odnesiete veľa nádherných zážitkov, rovnako ako tisíce nadšených návštevníkov pred vami. Nájdete tu krásne udržiavané priestory, o zvieratách máte možnosť dozvedieť sa naozaj veľa a pod dohľadom miestneho personálu sa môžete dostať k zvieratám veľmi blízko. A to tak blízko, že odtiaľto vaše deti nebudú chcieť odísť. Pohladiť si tu môžete zvieratá, na ktoré sa inde pozeráte - napríklad leva, klokany, medvede alebo líšku.

Hurricane Factory Tatralandia

Vždy ste si chceli vyskúšať let voľným pádom, ale na skok z lietadla sa úplne necítite? Tak to nesmiete minúť Hurricane Factory v Tatralandii, kde si môžete vyskúšať netradičný adrenalínový zážitok - let v aerodynamickom tuneli.

Penzion Squash

J.V. Starohorského 4038/1, Liptovský Mikuláš
Slovenská republika

+421 44 56 200 53

squashliptov@gmail.com

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané