Dovolenka nemusí byť len o vylihovaní na lehátku, perfektne sa môžete odreagovať aj pri športe a ešte urobíte niečo dobré pre svoje zdravie! S ubytovaním v Penzióne Squash to pôjde samo - priamo v penzióne sa nachádzajú squashové kurty, skvelú zábavu si zas doprajete so zľavou na vstup do aquaparkov Tatralandia a Bešeňová. Ešte viac výhod zabezpečí Liptov Region Card.

Aquapark Tatralandia Tip na výlet

Miesto plné dobrodružstva a zábavy zasadené do čarovnej krajiny Liptova. To je Tatralandia, ktorá sa môže pochváliť titulom najväčšieho areálu vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe. Malí aj veľkí sa tu dokonale vybláznia v 14 bazénoch s morskou, termálnou alebo čírou vodou či na 26 toboganoch, šmykľavkách a najrôznejších atrakciách. A keby náhodou pršalo, je tu Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Ubytovanie s množstvom športového vyžitia

Pokiaľ patríte medzi vyznávačov aktívnej dovolenky a najlepšie si oddýchnete pri športe, Penzión Squash v Liptovskom Mikuláši je pre vás tým pravým miestom. Z ubytovania budete mať blízko nielen na squashové kurty priamo v hoteli, ale tiež k neďalekému bowlingovému centru, susednej krytej plavárni s fitness či zimnému štadiónu.

Chvíľky oddychu si doprajte v nedávno zrenovovanej dvojlôžkovej izbe s dreveným zariadením, v ktorej nájdete i káblovú televíziu, WiFi pripojenie či vlastnú kúpeľňu. Rodiny s deťmi a väčšie partie sa pohodlne ubytujú v apartmáne s manželskou spálňou a obývačkou, v ktorej vám gauč poslúži ako prístelka. V apartmáne naviac nájdete i vybavenú kuchynskú linku či kúpeľňu.

Ráno sa posilnite raňajkami formou studeného bufetu a vyrazte za aktívnym oddychom. Priamo v Penzióne si môžete zahrať squash, alebo sa vydajte do blízkych športovísk, aquaparkov či skiareálov.

Preskúmajte majestátne hory okolo Liptovskej Mary

Ak vám okolité športoviská nebudú stačiť, vyrazte do prírody na Liptove. Krásny región pretkáva nespočet turistických chodníkov a cyklotrás, ktorými sa dostanete napríklad do skanzenu Vlkolínec (30 km), na vrcholy Ďumbiera či Chopku. Za návštevu rozhodne stojí aj Demänovská dolina (16 km) s výnimočnými jaskyňami.

Po náročnej túre sa schlaďte v najväčšej vodnej nádrži na Slovensku - v Liptovskej Mare (6 km), kde sa môžete zabaviť aj na vodných bicykloch či surfoch. Skutočne pestrú zábavu objavíte v Aquaparku Tatralandia (4 km) so 14 bazénmi s morskou, termálnou i čírou vodou, s tobogánmi a množstvom atrakcii. Zrelaxovať zas môžete v Keltskom saunovom svete a Wellness Centre. Vodný svet Bešeňová (18 km) vám zabezpečí perfektný relax v termálnej vode s teplotou až 39 °C či v rozsiahlom saunovom svete s rituálmi.

Penzion Squash

J.V. Starohorského 4038/1, Liptovský Mikuláš
Slovenská republika

+421 44 56 200 53

squashliptov@gmail.com

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,9 km
Vzdialenosť od jazera
3,2 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
4,3 km
Zjazdovka
7 km

Tipy na výlet

Liptovská Mara

Najväčšia priehrada na Slovensku je obľúbeným cieľom turistov - v lete ponúka osvieženie a veľa vzrušujúcej zábavy ako flyboardy, wakesurfing a ďalšie. Ak ste však skôr na bezpečnejšiu klasiku, máme pre vás dobrú správu - na lodičkách a šlapadlách sa tu prejdete samozrejme tiež. Alebo sa nechajte zviesť vyhliadkovou plachetnicou. Liptovská Mara navyše bujnie aj festivalovým životom - v letnej sezóne sa tu koná La Mara Beat - festival elektronickej a tanečnej hudby. V zime si v priehrade síce moc nezaplávate, ale môžete navštíviť niektoré z priľahlých pamiatok alebo sa len vydajte na prechádzku a vychutnajte si pokojné ľadové kráľovstvo v celej jeho kráse.

ZOO Kontakt

Dokonalá ZOO, z ktorej si odnesiete veľa nádherných zážitkov, rovnako ako tisíce nadšených návštevníkov pred vami. Nájdete tu krásne udržiavané priestory, o zvieratách máte možnosť dozvedieť sa naozaj veľa a pod dohľadom miestneho personálu sa môžete dostať k zvieratám veľmi blízko. A to tak blízko, že odtiaľto vaše deti nebudú chcieť odísť. Pohladiť si tu môžete zvieratá, na ktoré sa inde pozeráte - napríklad leva, klokany, medvede alebo líšku.

Hurricane Factory Tatralandia

Vždy ste si chceli vyskúšať let voľným pádom, ale na skok z lietadla sa úplne necítite? Tak to nesmiete minúť Hurricane Factory v Tatralandii, kde si môžete vyskúšať netradičný adrenalínový zážitok - let v aerodynamickom tuneli.