Vydajte sa do kúpeľného mestečka Veľký Meder a zájdite si na termálne kúpalisko, kde môžete relaxovať až v ôsmich bazénoch s liečivou vodou. Tešte sa na ubytovanie v Penzióne Margaréta v krásnych moderne zariadených izbách aj na fľašu vína či čokoládu na uvítanie. Každé ráno vás čakajú raňajky formou bufetu.

Thermal Corvinus Tip na výlet

Hlavným lákadlom Veľkého Medera je termálny komplex Thermal Corvinus, ktorý ponúka 8 bazénov s termálnou liečivou vodou. Ideálne je ako pre rodiny s deťmi, tak napríklad aj pre seniorov.

Vo všetkých 8 bazénoch je termálna voda s teplotou 26 - 38 °C, ktorá má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbticu, svalstvo a má regeneračné účinky na ľudský organizmus. Vstupné pre dospelú osobu vyjde na 8,50 €/deň a pre dieťa do 15 rokov 5,50 €/deň.

Nadštandardný penzión v kúpeľnom mestečku

Ak túžite po oddychu, vydajte sa do Penziónu Margaréta, ktorý sa nachádza v kúpeľnom mestečku Veľký Meder neďaleko (cca 1 000 metrov) termálneho kúpaliska Thermal Corvinius. Penzión poskytuje ideálne prostredie predovšetkým pre páry, ktoré túžia po relaxe aj pre trojčlenné rodiny s väčšími deťmi.

Budete ubytovaní v moderne zariadených izbách, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších hostí. Dvojlôžkové izby majú vlastnú terasu, sociálne zariadenie s fénom na vlasy, TV, chladničku a trezor. Vo vybavení nechýba ani drevený nábytok na mieru, skombinovaný s príjemnými doplnkami.


Penzión Margaréta patrí spolu s Podhájskou k TOP najobľúbenejším lokalitám v celej ponuke Travelkingu. Môžete si byť preto istí, že si pobyt užijete na maximum.

Penzión Margaréta

ul. Ľudovita Štúra č.2, Veľký Meder
Slovenská republika

+421 918 900 930

info@penzionmargareta.sk

Check in
12:00 - 17:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zákaz domácich miláčikov
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Detský kútik
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
1 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
1 km