Aj keď sú Nimnice najmladšie slovenské kúpele, majú mnohé čo ponúknuť. Presvedčte sa o tom počas pobytu v komfortných izbách Klasik v luxusnom Kúpeľnom dome Balnea Grand ****, kde vás čaká plná penzia, pitná procedúra či konzultácia s lekárom. Vstup do medicínskeho wellness s termálnou vodou, soľná sauna a masáže vám navrátia stratenú energiu a harmóniu.

Kúpele Nimnica Tip na výlet

Kúpele Nimnica sú najmladšie slovenské kúpele. Sú zamerané na liečbu chorôb obehového, tráviaceho a pohybového ústrojenstva a liečbu chorôb onkologických. Liečiť sa sem jazdia deti aj dospelí. Kúpele sa nachádzajú pri 12 km dlhej priehrade, a sú tak skvelou rekreačnou oblasťou. Zvlášť v teplých mesiacoch oceníte možnosti vodných športov aj plavby na lodi. Kedykoľvek však môžete vyraziť na túry po priľahlom aj vzdialenejšom okolí.

Luxusné ubytovanie priamo v centre kúpeľného diania

Pri pobyte v Hoteli Balnea Grand **** vám nič neunikde - v hlavnej budove kúpeľov Nimnice sídli ambulancia lekára, jedálne Fiesta a Štandard, Medicínske wellness centrum, fitnes, reštaurácia Impresia a tiež sa tu vykonáva väčšina liečebných procedúr. K dvojlôžkovým izbám, ktoré zodpovedajú komfortu štyroch hviezdičiek, vás pohodlne vyvezie výťah. V izbách vás bude čakať pripravený župan, fén, TV/SAT, telefón, WiFi pripojenie, trezor, chladnička aj klimatizácia, samozrejmosťou je moderná samostatná kúpeľňa. Pre ešte väčšie pohodlie zvoľte ubytovanie v priestrannom apartmáne s loggiou a výhľadom na priehradu alebo izbu Lux s balkónom.

Výborné pokrmy si vychutnáte v miestnej reštaurácii. Môžete sa tešiť na bohaté bufetové stoly v jedálni Fiesta. Z ponuky si tu vyberie skutočne každý - jedáleň podáva ako mäsité, tak aj bezmäsité jedlá, sladké či slané. Ak okrem skvelého jedla hľadáte aj príjemné posedenie, navštívte tunajšiu reštauráciu Impresia. Poteší vás nie len bohatou knižnicou, príjemnou hudbou a krásnym výhľadom na okolie, ale tiež kvalitným jedlom a vyberaným vínom.

V kúpeľoch Nimnica sa nebudete nudiť ani po absolvovaní všetkých procedúr a wellness. Zabavte sa pri bowlingu, biliarde či stolnom tenise, alebo si zájdite na svoj obľúbený drink do baru s krbom. Tichej zábave praje čitáreň a vaše deti sa zahrajú v detskom kútiku.

V blahodárnom wellness prežijete regeneráciu tela aj mysle

Po skvelom obede či večeri si doprajte kávu v Cafetérii Paris alebo sa rovno vrhnite do víru wellness a procedúr. V Medicínskom wellness centre sa nechajte rozmanávať liečivou vodou s príjemnou teplotou okolo 33 až 35° C. Bude na vás blahodárne pôsobiť vo vírivkách, tropických sprchách alebo v bazéne s masážnymi tryskami. Skvele vám padne aj návšteva sauny, môžete relaxovať v bylinnej, parnej, infra alebo vo fínskej saune. Procedúry vám dopraje skúsený a zdravotnícky vzdelaný personál pod dohľadom lekára. Z Nimnice sa preto vrátite domov ako znovuzrodený.

Lázeňský dům Balnea Grand ****

Nimnica - kúpele 239, Nimnica
Slovenská republika

+421 424 608 608

rezervacie@kupelenimnica.sk

Check in
14:00 hodin
Check out
10:00 hodin
Domáci maznáčik
Povolený
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
1,60 - 3 €/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,8 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,2 km
Zastávka
1,4 km
Aquapark
40 km