Užite si dovolenku v obľúbenom kúpeľnom meste. Okrem ubytovania v luxusnej Vile Anna **** vás čaká neobmedzené využitie plaveckého a rekreačného bazéna i saunového sveta, k tomu dostanete vstup do termálneho bazéna Grand. Tešte sa aj na bohatú polpenziu.

Luxus v známych kúpeľoch Trenčianske Teplice

Hotel Vila Anna **** nájdete v samotnom centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, iba 50 metrov od vyhľadávanej kolonády. Či už teda hľadáte relax alebo zábavu, ide o ideálnu voľbu.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách Klasik, ktoré sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a niektoré majú aj možnosť prístelky. Môžete tak vyraziť na dovolenku vo dvojici alebo s celou rodinou.

Skvelé jedlo a upokojujúce wellness

Polpenziu si vychutnáte v reštaurácii s príjemným prostredím a ochotným, profesionálnym personálom. Tešiť sa môžete na nápadité pokrmy slovenskej i medzinárodnej kuchyne, pripravované z čerstvých a kvalitných surovín.

Harmóniu tela a duše objavíte v bazénovom a saunovom centre s jedinečnou atmosférou. Nájdete tu 14metrový plavecký bazén s vodou s teplotou 26 °C a rekreačno-oddychový bazén s masážnymi tryskami s vodou s teplotou 34 °C.

Dokonalosť wellness centra dotvára saunový svet, harmonické spojenie hydroterapie a aromaterapie. Miesto, kde vyniknú protiklady chladu a tepla, čistého a vôňou nasýteného vzduchu, ticha a príjemnej relaxačnej hudby. Atmosféru celkového uvoľnenia tu vytvára fínska a infra sauna. Doprajte si výnimočný relax s masážou alebo zábalom.


Celoročne si tiež môžete užívať kúpanie vo vonkajšom vyhrievanom bazéne Grand. Hotel sa nachádza v bezprostrednej blízkosti kúpeľného areálu, takže sa sem pohodlne dostanete.

Tipy na výlet

Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice sú obľúbeným kúpeľným mestom neďaleko Trenčína. Okrem populárnych termálnych kúpeľov, ktoré v meste nájdete, si tu užijete aj kultúrny život bohatý na koncerty, divadelné predstavenia a iné lákadlá. Mesto je tiež pretkané hustou sieťou výborných reštaurácií, v ktorých okúsite nielen tradičné slovenské pokrmy.

Kúpele Trenčianske Teplice

Termálne kúpele Trenčianske Teplice nájdete na úpätí Strážovských vrchov. Kúpele patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Liečivá sírna termálna voda je ideálna na liečbu pri problémoch s pohybovým aparátom. Celé kúpele sú opravené a zariadené v orientálnom duchu, okrem liečivej vody a profesionálnych procedúr si tu teda užijete aj neopakovateľnú atmosféru. Po celý rok je k dispozícii vonkajší bazén Grand s termálnou vodou s teplotou 33 °C.

Trenčín

Mesto Trenčín si bezpochyby obľúbite, je totiž doslova nabité históriou a hodnotnými kultúrnymi pamiatkami na čele s majestátnym Trenčianskym hradom. Mimo toho je to tiež mesto pohody, zábavy a kultúry s množstvom múzeí, festivalov a slávností. Tisíce turistov prichádzajú do Trenčína, aby uvideli na vlastné oči Trenčiansky hrad a vypočuli si najznámejšiu povesť o Studni lásky.

Navštívte napríklad filmový festival ArtFilm, Trenčianske historické a hradné slávnosti alebo festival tradičnej ľudovej zábavy.

Hotel Vila Anna ****

17. Novembra 4, Trenčianske Teplice
Slovenská republika

+421 326 553 761

hotel@vila-anna.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik v staršej budove 10 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,2/5
Celkom 75 hodnotení