Pobyty v Trenčianskych Tepliciach

Termálne kúpele Trenčianske Teplice sú zariadené v orientálnom duchu a patria k najstarším a najnavštevovanejším na Slovensku. Celý rok je k dispozícii vonkajší bazén Grand zložený z niekoľkých častí. Užiť si môžete plavecký bazén i relaxačnú zónu.

Načítavam ponuky...


Trenčianske Teplice sú preslávené hlavne vďaka medzinárodnému filmovému festivalu a parádnym termálnym kúpeľom. Aj keď sa tu už festival nekoná, relax v ozdravnej vode si tu môžete dopriať aj dnes. Vydajte sa do Trenčianskych Teplíc na relaxačný pobyt a vychutnajte si rozmaznávanie a odpočinok, s výberom ubytovania vám radi pomôžeme.

Na čo sa môžete tešiť počas pobytu v Trenčianskych Tepliciach?

Hlavným lákadlom Trenčianskych Teplíc sú jednoznačne termálne pramene, ktorých účinky si najlepšie vychutnáte vtedy, ak sa sem vydáte na kúpeľný pobyt. V rámci balíčku sa tak budete môcť tešiť na vstup do termálnych bazénov a nie raz aj na odpočinok počas procedúr. Aby bol vás relax dokonalý, vyberte si ubytovanie s wellness, kde sa môžete tešiť tiež na oddych vo vírivke alebo zohriatie sa v saune.

Za pitnou kúrou sa potom vyberte do mesta k prameňu Ifigénia, ktorý vyviera len pár metrov od Hotela Most Slávy ***. Zaručene ho spoznáte podľa nádherného exteriéru aj plakiet s menami hercov zasadených v neďalekom Moste Slávy. Za ďalšími možnosťami oddychu i za netradičným zážitkom sa potom vydajte do Tureckých kúpeľov Hammam a Sina postavených v orientálnom štýle.

Trenčianske Teplice sú ideálnym miestom na predĺžený víkend. Neveríte? Pozrite sa do nášho cestovateľského itinerára a nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na výlety.