Ubytujte sa v obľúbenom Penzióne Iveta, ktorý leží blízko slovenského "Mŕtveho mora" v Podhájskej. V cene sú raňajky formou bufetu, vstup do soľnej jaskyne aj vstup do Relax a Fit parku priamo v penzióne. Tešte sa aj na športové vyžitie.

Termálne kúpalisko Podhájska Tip na výlet

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogány, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Viac informácií

Dovolenka na juhu Slovenska

Penzión Iveta leží na juhu Slovenska v obľúbenej turistickej destinácii. Jeho výbornú polohu oceníte, či už sú vašim cieľom pamiatky alebo termálne kúpalisko. V okolí penziónu je totiž všetkého dostatok. Termálne kúpalisko Podhájska je odtiaľ vzdialené len 2 km.

Ubytovaní budete v pohodlne zariadených dvojlôžkových izbách, v každej nájdete vlastné sociálne zariadenie a TV. Niektoré z izieb majú aj balkón.

Kvalitná strava i rozprávková soľná jaskyňa

Penzión ponúka hosťom niekoľko vnútorných športovísk, soľnú jaskyňu a reštauráciu, v ktorej vám kuchári pripravia jedlá len z kvalitných a čerstvých surovín. K relaxácii môžete využiť wellness centrum, kde nájdete saunu, solárium a fitness. Vybrať si môžete aj z ponuky rôznych masáží, pri ktorých si skvelo oddýchnete.

Soľná jaskyňa, kam máte vstup zadarmo, je otvorená denne od 9:00 hodín do 21:00 hodín. Pobyt v rozprávkovo zariadených priestoroch blahodarne pôsobí nielen na astmu a iné pľúcne choroby, oceníte ho aj pri oddychu od stresu a prepracovanosti.

Penzión Iveta

Radava 535, Radava
Slovenská republika

+421 35 658 2390

penzioniveta@penzioniveta.com

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
za poplatek 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
4 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
4,2 km
Zastávka
0,5 km