O ubytovaní

Penzión Betty *** sa nachádza v populárnom kúpeľnom mestečku Veľký Meder len 400 m od termálneho kúpaliska Thermal Corvinius.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v príjemne zariadených izbách s televízorom, CD/DVD prehrávačom, balkónom a vlastným sociálnym zariadením. Do niektorých izieb je možné umiestniť aj prístelku.

Na čom si pochutnáte?

Počas pobytu si v reštaurácii pochutnáte na jedlách z domácej aj zo zahraničnej kuchyne. Počas leta si príďte posedieť aj na letnú terasu s grilom, kde miestny šéfkuchár pravidelne pripravuje grilované špeciality. Po skvelom jedle sa zastavte v štýlovom pube alebo v kaviarni a vychutnajte si miestnu lahodnú kávu, dezerty alebo pohár vína či ostrejšieho nápoja.

Thermal Corvinus Tip na výlet

Hlavným lákadlom Veľkého Medera je termálny komplex Thermal Corvinus, ktorý ponúka 8 bazénov s termálnou liečivou vodou. Ideálne je ako pre rodiny s deťmi, tak napríklad aj pre seniorov.

Vo všetkých 8 bazénoch je termálna voda s teplotou 26 - 38 °C, ktorá má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbticu, svalstvo a má regeneračné účinky na ľudský organizmus. Vstupné pre dospelú osobu vyjde na 8,50 €/deň a pre dieťa do 15 rokov 5,50 €/deň.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou penziónu je aj wellness centrum s rozlohou 200 m². Tešte sa na krytý relaxačný bazén s tromi protiprúdmi a vírivkou, suchou a parnou saunou.

Niečo naviac

Skvele si zašportujete na ihrisku s umelou trávou vhodnom na futbal či tenis, ktoré leží hneď pri penzióne.

Penzion Betty ***

Čičovská cesta 3649, Veľký Meder
Slovenská republika

+421 905 187194

pensionbetty@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zdarma
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,5 km