Spoznajte krásy obľúbenej oblasti Veľký Meder a ubytujte sa v Penzióne Betty ***. Tešte sa na raňajky formou bufetu, trojchodové večere a neobmedzený vstup do wellness s krytým bazénom, vírivkou, infra a suchou saunou. Termálne kúpele sú vzdialené len 450 m.

O ubytovaní

Penzión Betty *** sa nachádza v obľúbenom kúpeľnom mestečku Veľký Meder približne 30 km od maďarských hraníc. Obľúbené termálne kúpalisko Thermal Corvinius budete mať od penziónu len 400 m a do lanového parku Tarzania Veľký Meder 900 m. Objavte aj kúsok okolitej prírody, napríklad pri blízkom Okočskom jazere (4,1 km) alebo v chránenej prírodnej oblasti Dropie (20 km). Za trochou kultúry zájdite 27,5 km do Múzea vodného mlynárstva v Kolárove.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v príjemne zariadených izbách s televízorom, CD/DVD prehrávačom, balkónom a vlastnou kúpeľňou. Do niektorých izieb je možné umiestniť aj prístelku.

Na čom si pochutnáte?

Počas pobytu si v reštaurácii pochutnáte na pokrmoch domácej i zahraničnej kuchyne. V lete je v prevádzke terasa, kde šéfkuchár pripravuje špeciality na grile. Po skvelom jedle sa zastavte v štýlovom pube alebo v kaviarni a vychutnajte si lahodnú miestnu kávu, dezerty, pohárik vína či miešaného nápoja.

Aquapark Thermal Corvinus Tip na výlet

Hlavným lákadlom Veľkého Medera je termálny komplex Thermal Corvinus, ktorý ponúka 8 bazénov s termálnou liečivou vodou. Ideálne je ako pre rodiny s deťmi, ktoré sa vybláznia na toboganoch. Medzi bazénmi nájdete plavecký, relaxačný, sedací či bazén s unášajúcim prúdom. Vo všetkých 8 bazénoch je termálna voda s teplotou 26 - 38 °C, ktorá má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbticu, svalstvo a má regeneračné účinky na ľudský organizmus. Navštíviť tu môžete tiež Saunový svet či soľnú komoru.

Otváracia doba:

  • PIA - SO: 9:00 - 21:00 hodín
  • NE - ŠT: 9:00 - 20:00 hodín

Vstupné: (môže sa menič podľa sezóny)

  • Dospelí: 8,50 €/deň
  • Deti do 15 rokov: 5,50 €/deň

Kde budete relaxovať?

Súčasťou penziónu je aj wellness centrum s rozlohou 200 m². Tešte sa na krytý relaxačný bazén s tromi protiprúdmi a vírivkou, suchou a parnou saunou.

Niečo naviac

Skvele si zašportujete na ihrisku s umelou trávou vhodnom na futbal či tenis, ktoré leží hneď pri penzióne.

Penzion Betty ***

Čičovská cesta 3649 , Veľký Meder
Slovenská republika

+421 905 187194

pensionbetty@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zdarma
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
0,3 km
Aquapark
0,5 km