Užite si jedinečný pobyt v kúpeľoch Piešťany. Ubytujte sa v Penzióne Alegro a nechajte sa rozmaznávať počas klasickej masáže, rašelinového zábalu či v masážnom kresle. V cene pobytu je aj plná penzia a to vrátane popoludňajšej kávy s koláčom.

O ubytovaní

Penzión Alegro nájdete v príjemnom prostredí na brehu priehrady Sĺňava, približne 2 km od Kúpeľného ostrova. Okrem relaxu v kúpeľoch si užite prechádzky po (nielen kúpeľných) pamiatkach mesta, množstvo turistických chodníkov, napríklad k Červenej veži (2,1 km) alebo do Vily Bacchus (4,8 km). Nevynechajte ani Balneologické múzeum (3,3 km). Športového vyžitia je tu tiež požehnane, zájdite si napríklad na bowling (500 m), zahrať tenis (200 m), na korčule na inline dráhu (200 m) alebo na vodné športy (200 m). Zalyžovať si v zime zájdite do Ski Bezovec cca 21 km od hotela.

Kde budete spať?

Tešte sa na ubytovanie v pohodlných izbách so satelitnou televíziou, rádiom, priestranným balkónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii vás čaká bohatý výber z tradičných slovenských i medzinárodných pokrmov, ale aj večery zamerané na rôzne špeciality.

Kúpele Piešťany Tip na výlet

Storočiami overené kúpele v Piešťanoch sú dnes známe po celom svete. Ich minerálna termálna voda s unikátnym sírnym liečivým bahnom tvorí jednu z blahodárnych zložiek procedúr. Nadmieru účinné sú tiež pokrokové metódy liečby reumatizmu, pohybového aparátu a nervového systému pomocou procedúr ako sú bahenné zábaly, balneoterapia, zrkadlisko šliapací kúpeľ, diatermia a mnohé ďalšie. Kúpele naviac ležia v tichej oblasti na rieke Váh, ktorá je ako stvorená na relax a načerpanie novej energie do života.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Tešte sa na rehabilitačné centrum s dlhou históriou a množstvom spokojných zákazníkov. Postará sa tu o vás odborný personál, ktorý vám rád odporučí vhodnú liečbu.

Niečo naviac

K dispozícii je aj biliard, spoločenská miestnosť s TV a zúčastniť sa môžete aj pravidelne organizovaných kultúrnych večerov. Pobavte sa pri dobrej hudbe, tanci alebo si zaspievajte s muzikantom počas Československého večera.

Penzion Alegro **

Odborárska 15 , Banka-Piešťany
Slovenská republika

+421904405424

Penzion@alegrohotel.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 6 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,7 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
2,4 km
Zástavka
0,9 km
Aquapark
4,3 km
Zjazdovka
22 km