Spoznajte krásy obľúbenej oblasti Veľký Meder a ubytujte sa v Penzióne Betty ***. Tešte sa na raňajky formou bufetu, večere s 3 chodmi a neobmedzený vstup do wellness s krytým bazénom, vírivkou, infra a suchou saunou. Termálne kúpele sú vzdialené len 450 m. Dieťa do 6 rokov má pobyt zadarmo.

O ubytovaní

Penzión Betty *** sa nachádza v obľúbenom kúpeľnom mestečku Veľký Meder približne 30 km od maďarských hraníc. Obľúbené termálne kúpalisko Thermal Corvinius budete mať od penziónu len 400 m a do lanového parku Tarzania Veľký Meder 900 m. Objavte aj kúsok okolitej prírody, napríklad pri blízkom Okočskom jazere (4,1 km) alebo v chránenej prírodnej oblasti Dropie (20 km). Za trochou kultúry zájdite 27,5 km do Múzea vodného mlynárstva v Kolárove.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v príjemne zariadených izbách s televízorom, CD/DVD prehrávačom, balkónom a vlastnou kúpeľňou. Do niektorých izieb je možné umiestniť aj prístelku.

Na čom si pochutnáte?

Počas pobytu si v reštaurácii pochutnáte na pokrmoch domácej i zahraničnej kuchyne. V lete je v prevádzke terasa, kde šéfkuchár pripravuje špeciality na grile. Po skvelom jedle sa zastavte v štýlovom pube alebo v kaviarni a vychutnajte si lahodnú miestnu kávu, dezerty, pohárik vína či miešaného nápoja.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou penziónu je aj wellness centrum s rozlohou 200 m². Tešte sa na krytý relaxačný bazén s tromi protiprúdmi a vírivkou, suchou a parnou saunou.

Niečo naviac

Skvele si zašportujete na ihrisku s umelou trávou vhodnom na futbal či tenis, ktoré leží hneď pri penzióne.

Penzion Betty ***

Penzion Betty ***

Čičovská cesta 3649 , Veľký Meder
Slovenská republika

+421 905 187194

pensionbetty@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,5 km

Tipy na výlet

Aquapark Thermal Corvinus

Aquapark Thermal CorvinusTip na výlet

Hlavným lákadlom Veľkého Medera je termálny komplex Thermal Corvinus, ktorý ponúka 8 bazénov s termálnou liečivou vodou. Ideálne je pre rodiny s deťmi, ktoré sa vybláznia na toboganoch. Medzi bazénmi nájdete plavecký, relaxačný, sedací či bazén s unášajúcim prúdom. Vo všetkých 8 bazénoch je termálna voda s teplotou 26 - 38 °C, ktorá má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbticu, svalstvo a má regeneračné účinky na ľudský organizmus. Navštíviť tu môžete tiež Saunový svet či soľnú komoru.

Otváracia doba:

  • PIA - SO: 9:00 - 21:00 hodín
  • NE - ŠT: 9:00 - 20:00 hodín

Vstupné: (môže sa meniť podľa sezóny)

  • Dospelí: 8,50 €/deň
  • Deti do 15 rokov: 5,50 €/deň
Viac informácií
Veľký Meder
Veľký Meder
Vodný mlyn Kolárovo
Vodný mlyn Kolárovo
Vodné dielo Gabčíkovo
Vodné dielo Gabčíkovo