Vydajte sa do stredného Talianska, konkrétne do letoviska Tortoreto Lido a užite si taliansku kuchyňu, miestne víno aj krásy okolitých miest. Bývať budete v Kempe Salinello, kde na vás čakajú útulné mobilheimy vhodné pre 4 osoby + jedno dieťa do 16 rokov, alebo luxusné stany ideálne pre 4 osoby. Zábavu si užijete vo vonkajších bazénoch a taktiež v mori, ktoré budete mať buď hneď pri ubytovaní, alebo do vzdialenosti 500 m.

O ubytovaní

Small Camp Salinello sa nachádza v letovisku Tortoreto Lido v strednom Taliansku a ponúka skvelú polohu hneď pri širokej piesočnej pláži na brehu Jadranského mora. Regiónom Abruzzo prechádza prechádza Apeninské pohorie, a tak si tu užijete dokonalú dovolenku pri mori aj krásnu prírodu a vysokohorskú turistiku.

Dominantou Tortoreto Lido je dlhá promenáda s cyklotrasou vedúca do vedľajšieho letoviska Alba Adriatica. Ďalej tu na vás čakajú tu dlhé piesočné pláže, obchodíky, kaviarne, pizzerie, vyrastené palmy, stredomorská vegetácia i rôzne detské atrakcie. Veľa zábavy si užijete v obľúbenom aquaparku Onda Blu (2 km) alebo na vychýrenej diskotéke Plaza. Letovisko obklopuje kopcovitá krajina s malými aj väčšími stredovekými mestečkami, ideálnymi miestami na krátke výlety.

Vystúpať môžete na najvyššiu taliansku horu Corno Grande (70 km) s nadmorskou výškou 2 912 metrov. Pod vrcholom hory leží najjužnejší ľadovec v Európe Ghiacciaio del Calderone.

Kde budete spať?

Domček VIP (32 m² + terasa 16 m²) sa skladá z jednej spálne s oddelenými posteľami, druhej spálne s manželskou posteľou a obývacej miestnosti s kuchynským kútom. Pohovka v obývacej miestnosti je možné použiť ako prístelka pre 1 dieťa do 16 rokov. Pohodlne sa tu tak vyspia 4 dospelé osoby a jedno dieťa do 16 rokov. K vybaveniu patrí ďalej WiFi pripojenie a satelitná televízia. Súčasťou je aj plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a riadom. Nájdete tu 2 kúpeľne so sprchou nájdete uteráky. K domčeku patrí terasa.

Stan (39 m² + terasa 12 m²) sa skladá z jednej spálne s manželskou posteľou, druhej spálne s oddelenými posteľami a obývacej časti s kuchynským kútom. Pohodlne sa tu ubytujú 4 dospelé osoby. Súčasťou plne vybaveného kuchynského kúta je chladnička, varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a riad. Vo vlastnej kúpeľni so sprchou nájdete uteráky. K vybaveniu patrí ďalej WiFi pripojenie a satelitná televízia. K domčeku patrí terasa s posedením.

Na čom si pochutnáte?

Priamo v areáli kempu je reštaurácia, pizzeria, supermarket, zmrzlináreň aj plážový bar.

Kde budete relaxovať?

Areál kempu leží priamo pri pláži. Okrem mora si vodné radovánky užijete aj v bazéne. Navyše je súčasťou areálu kempu SPA & Wellness centrum.

Cestujete s deťmi?

Na deti čaká množstvo hier a zábavy v Kids Clube a počas animačných programov.

Niečo naviac

Nudiť sa v tomto kempe rozhodne nebudete. Nechýba tu zázemie na lukostreľbu, volejbal, tenis, mini golf a, samozrejme, vodné športy. Do tela si môžete dať aj v posilňovni. Vďaka požičovni bicyklov môžete okolie kempu objavovať aj zo sedla bicykla.

Small Camp Salinello

Small Camp Salinello

Lungomare Sirena 642 , Tortoreto Lido
Taliansko

+48661640640

j.chec@smallcamp.coop

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od mora
0,3 km
Zástavka
4,9 km
Aquapark
2,3 km