V Hoteli S-centrum Benešov *** si užijete bohatú polpenziu, športové aktivity ako biliard či stolný tenis, relaxáciu vo vírivke či fínskej saune, neobmedzený vstup do posilňovne s kardiozónou. Navyše dostanete 20% zľavu na fínsku saunu a parnú saunu so soľnou tryskou.

Aktívna dovolenka blízko Prahy

Vydajte sa stráviť dovolenku do pokojného hotela S-centrum *** v Benešove pri Prahe. Hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách, v ktorých nechýba televízor, rádio ani vlastné sociálne zariadenie. Na výber sú tiež rodinné izby so štyrmi až piatimi lôžkami a dvomi oddelenými spálňami.

V štýlovej hotelovej reštaurácii Grosso, ktorá sa špecializuje na taliansku kuchyňu, sa môžete tešiť na domáce cestoviny alebo pizzu priamo z pece na dubové drevo. V rámci polpenzie na vás čakajú výborné raňajky formou bufetu, zatiaľ čo na večeru máte na výber až z 20 jedál a ako zakončenie výborný domáci múčnik. Pre deti je v reštaurácii k dispozícii detský kútik.

Skvelé fitness aj relaxačná zóna

V hoteli S-centrum *** si vyberie každý. Odpočinok vám bezpochyby zaistí relaxačná zóna s vírivkou, saunou a parou so soľnou tryskou a hviezdnym nebom. Objednať si môžete tiež príjemné masáže, ktoré vykonávajú certifikovaní maséri.

Ak radi trávite dovolenku aktívne, ste na správnom mieste, pretože športový areál hotela ponúka najväčšie vyžitie v regióne. Je vybavený 7 tenisovými kurtmi (3 nové vonkajšie antukové kurty, 2 vonkajšie kurty s kobercom a 2 vnútorné kurty v hale). Tenisovú halu možno prispôsobiť k hre bedmintonu (až 4 ihriská) alebo stolnému tenisu.

Ďalej si môžete zahrať bowling, stolný tenis, beach volejbal, nohejbal, volejbal, futbal, bedminton, biliard či petanque. Neobmedzene je vám k dispozícii skvele vybavené fitness s kardiozónou a tiež osviežujúci vonkajší bazén.

Tipy na výlet

Zámok Konopiště

Pôvodne hrad z 13. storočia, dnes úchvatný zámok v pseudohistorickom romantickom hradnom štýle. Práve súčasnú nezameniteľnú podobu dostal zámok na prelome 19. a 20. storočia, kedy bol jeho vlastníkom sám následník rakúskeho trónu František Ferdinand d'Este. V prehliadkových okruhoch si tu dnes prehliadnete napríklad honosné salóny, súkromné izby cisárskej rodiny alebo loveckú trasu s mnohými expozíciami.

Múzeum Jawa Konopiště

Pre všetkých milovníkov motocyklov je tu Múzeum Jawa Konopiště, v ktorom si pozriete nielen stroje značky Jawa, ale tiež sa dozviete niečo o histórii firmy, výrobných materiáloch a metódach výroby. Ďalším lákadlom je historická dokumentácia pretekárskych úspechov českých motocyklových značiek v 20. storočí.

Zámok Jemniště

Navštívte barokový zámok Jemniště z roku 1725, ktorého majiteľom je Jiří Sternberg, ktorý dokonca so svojou rodinou obýva jedno z krídel. Jemniště je inak miestom romantických svadieb, osláv a parkových piknikov v nádherných záhradách. Prezrieť si môžete aj interiéry so zbierkami rodiny Sternbergovcov a zámockú kaplnku sv. Jozefa.

S-centrum Benešov ***

U Vodárny 2215, Benešov
Česká republika

+420 773 129 261

info@scentrum.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,57/5
Celkom 58 hodnotení