Praha so svojim neutíchajúcim vírom veľkomesta vás v noci nebude rušiť, aj keď bude neďaleko vás. Ubytujte sa v jednej z komfortných izieb hotela Academic Hotel & Congress Centre ****, ktorý leží v tichej lokalite mesta Roztoky vzdialeného len 7 km od centra hlavného mesta Čiech. Čakajú vás chutné raňajky, zľava do bowlingového baru i vstup do privátnej sauny. Vaše dieťa do 6 rokov má ubytovanie so stravou zadarmo.

Ubytovanie v tichej lokalite blízko Prahy

Štvorhviezdičkový Academic Hotel & Congress Centre leží v pokojnej lokalite mesta Roztoky, len 7 km od centra Prahy. Ľahko sa preto k nemu dostanete vďaka metru A - stanica Dejvická. Budete ubytovaní v moderných a elegantných izbách vybavených WiFi pripojením, telefónom, satelitnou televíziou či hotelovým minibarom. Izby majú aj vlastnú kúpeľňu s fénom.

Ani v českej metropole vám nebude chýbať chutná a domáca strava. Ponúka ju hotelová reštaurácia La Famiglia, v ktorej okrem klasického menu a domácich pochúťok môžete dopriať i jedlá z talianskej kuchyne či svetové špeciality.

Príjemné posedenie pri zákusku, čaji alebo lahodnej káve zažijete v hotelovej kaviarni.

Zábava v bowlingovom bare i pod holým nebom

Jedinečnú hru si užijete v bowlingovom bare, kde sú pre vás pripravené dráhy hodné profesionálov a školený personál. Zapožičanie obuvi a bowlingového vybavenia je zadarmo. Keď vás bowling omrzí, zabavte sa pri biliarde, šípkach či stolnom futbale.

Ak si chcete poriadne prezrieť prostredie hotela, skúste navštíviť Sky bar na streche komplexu. Dočkáte sa krásneho výhľadu na široké okolie a objavíte perfektné miesto pre party či jedinečné stretnutia.

Navštívte nie len sto pražských veží, ale aj záhrad

Z pokojnej lokality Roztokov je to len na skok do centra Prahy, takže si hlavné mesto Čiech naplno vychutnáte. Pri návšteve počas teplých dní určite nevynechajte možnosť schladiť sa v krásnom interiéri Pražského hradu a Katedrály Svatého Víta. Príjemne vám padne i prechádza v niektorých z množstva tichých záhrad pod Pražským hradom. Cestou ďalej prejdite cez najužšiu pražskú uličku až k Lennonovmu múru a Karlovmu mostu. A výlet v Prahe ani zďaleka nekončí!

Tipy na výlet

Zoo Praha a Botanická zahrada

Zavítajte do Tróje a navštívte ZOO, ktorá podľa hodnotenia patrí medzi tie najlepšie na svete. S celou rodinou tu môžete obdivovať takmer 700 druhov zvierat v rôznych tematických expozíciách, ako Vodný svet, Afrika alebo Indonézska džungľa. Užiť si môžete tiež kŕmenie zvierat a rôzne zážitkové programy pre deti. Otvorené má denne (vrátane víkendov a sviatkov) od 9 hodín. Hneď vedľa nájdete aj areál botanickej záhrady, kde nájdete rastliny z celého sveta. Iste si užijete aj meditačnú japonskú záhradu alebo rastlinné bistro.

Rezidenčný areál Cisárksy mlyn

Neďaleko pražského parku Stromovka, nájdete unikátny, tajuplný a rovnako tak romantický rezidenčný areál Cisársky mlyn, ktorý je jednou z významných stavieb rudolfínskej Prahy 14. storočia. Dnes si tu môžete prenajať honosné apartmány alebo aspoň obdivovať vtedajší jedinečný súbor a záhradnú architektúru. Nevynechajte tak návštevu jedného zo zabudnutých miest Prahy.

Divoká Šárka

Chcete aspoň na chvíľu utiecť ruchu veľkomesta a ukryť sa v oáze pokoja uprostred prírody? Keď už ste na výlete v Prahe, nemusíte ďaleko. Navštívte romantické skalnaté údolie Divoká Šárka a vyberte si zo širokej palety možností, ako výlet v tejto prírodnej rezervácii stráviť. Či už budete hľadať pohodu v tieni skalnatých úbočí okolo potoka Šárka alebo navštívite tradičnú reštauráciu pri prírodnom kúpalisku Džbán, ktoré vám vždy ponúkne osvieženie a miesto k odpočinku, vždy to tu stojí za to.

Academic Hotel & Congress Centre ****

Tyršovo náměstí 2222, Roztoky
Česká republika

774928993

SALES@ACADEMIC.CZ

Check in
15:00
Check out
11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané