Mierite do Znojma predovšetkým kvôli výbornému Juhomoravskému vínu? Robíte dobre, v Hoteli U Divadla *** dostanete fľašu vína ako darček a môžete si objednať aj degustáciu v pieskovcovej vinárskej pivnici. Tiež by ste ale mali ochutnať Znojemský makový koláč, ktorý vzniká priamo v hoteli.

O ubytovaní

Hotel U Divadla *** je zavedený podnik na znojemskom námestí Republiky. Na vlakovú či autobusovú stanicu (300 m) z neho dôjdete cca za 5 minút. Zo Znojma budete mať okrem výborného vína blízko tiež NP Podyjí a obľúbené rakúske termály Laa an der Thaya (35 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 25 izieb s WiFi a televíziou, na ktorú naladíte i zahraničné programy. Tradícii hotela naproti parku a Mestského divadla Znojmo zodpovedajú aj interiéry, ktoré jeho dlhoročnú, ale dôkladne opatrovanú históriu nijako neskrývajú. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa, výťah a izba pre hendikepovaných.

Na čom si pochutnáte?

Na raňajky formou bufetu a večere s niekoľkými chodmi sa môžete tešiť priamo v hotelovej reštaurácii s letnou terasou, kde pripravujú aj vegetariánske a bezlepkové pokrmy.

Ujsť by ste si v žiadnom prípade nemali špecialitu Hotela U Divadla ***, ktorou je Znojemský makový koláč. Keď vám zachutí, môžete si ho zaobstarať v darčekovom balení a vziať domov, alebo ním urobiť radosť blízkym.

Hotel U Divadla ***

nám. Republiky 16 , , Znojmo
Česká republika

+420 733 158 172

cornerhotels@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Zástavka
0,2 km