Túžite po odpočinku v prostredí Českomoravskej vrchoviny? Ubytujte sa v Hoteli SKI *** kúsok od Vysočina arény a len 1,3 km od Ski Harusák. Užite si polpenziu a vstup do wellness. Čaká vás bazén, vírivka či Kneippov chodník. Navyše máte 10% zľavu na saunu, masáže, solárium a lyžovanie.

Ubytovanie s polpenziou v špicatom hoteli

Hotel Ski *** vás na prvý pohľad zaujme svojím nápaditým tvarom. Tento hotel v Novom Meste na Morave, v srdci Českomoravskej vrchoviny, má viac ako štyridsaťročnú históriu, priebežne však prechádza rekonštrukciou. Ubytovaní budete v prakticky zariadených izbách štandardu 3* alebo 4*, ku ktorým vybaveniu patrí satelitná TV aj vlastná kúpeľňa.

V hotelovej reštaurácii vás čaká po celú dobu pobytu výdatná polpenzia. Na raňajky si sami vyberiete z bufetu, večere si zvolíte z aktuálneho jedálneho lístka. Podávajú sa klasické české i medzinárodné jedlá.

Aktívny odpočinok vo wellness

O vyžitie počas pobytu nebude núdza. V samotnom hoteli je k dispozícii krytý bazén s vírivkou a ďalšie zariadenia wellness. Môžete vyskúšať tiež saunu, tepidárium, Kneippov chodník alebo parnú komoru.

Tipy na výlet

Lyžiarsky areál Vysoká

Lyžiarsky areál Vysoká sa nachádza na rovnomennom kopci cca 6 km od Havlíčkovho Brodu v nadmorskej výške 600 m. Okrem upravovaného, pravidelne zasnežovaného svahu vhodného pre dospelých i deti a lyžiarskej školy si tu môžete užiť aj nádherný výhľad na celú západnú stranu Českomoravskej Vysočiny. Za lyžovanie na pol dňa tu zaplatíte približne 250 Kč (cca 9 €).

Ski Harusák

Ski Harusák pri Novom Meste na Morave leží v chránenej krajinnej oblasti Žďárské vrchy. Užijete si tu pohodlnú sedačkovú lanovku aj skvelú zjazdovku vhodnú pre všetky vekové kategórie. Pre deti je v ponuke aj lyžiarska škola. Prevádzkovatelia zasnežujú a udržujú svah po celú zimnú sezónu, môžete si tak byť istí kvalitným zážitkom. Vďaka osvetleniu si môžete užiť aj večerné lyžovanie. Cenník je veľmi priaznivý, hodina lyžovania vás vyjde na 130 Kč (4 hodiny zakúpite za 320 Kč), deti do 12 rokov na iba 100 Kč (260 Kč na 4 hodiny).

Ski areál Jimramov

SKI Areál Jimramov poskytuje výborné lyžiarske prostredie, ako pre náročných lyžiarov, tak aj pre úplných začiatočníkov. Svojou rozľahlosťou, členitosťou a množstvom využitia trás pre zjazd je úplne ojedinelý na Vysočine. Na vysokej úrovni je tu udržiavaný snowpark, 800 m dlhá skicrossová trať Kanada a veľmi oceňovaná je aj možnosť freestylového lyžovania vo voľnom teréne. Nájdete tu aj detský vlek a dokonca aj pokrytie wifi pripojením.

Hotel SKI ***

Vlachovická 1000, Nové Město na Moravě
Česká republika

+420 566 653 011

recepce@hotelski.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,44/5
Celkom 34 hodnotení